Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Zabawki logopedyczne dla dziecka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zabawki logopedyczne dla dziecka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 17:02
    Poszukuję jakichś ciekawych gier albo zabawek logopedycznych dla dziecka, która ma kłopot w wymawianiem literki J - wiem że to dość rzadki problem, bo dzieciaki zwykle mylą r z L a mój J nie mówi.
    Może wiecie gdzie kupię takie gry na ćwiczenie słówek czy coś w ten deseń?
    Nasz logopeda (dobry..) dał wprawdzie parę wycinankowych zabaw ze słówkami, ale jak wciąż się mały tym samym bawi, to to jest strasznie nudne. Moze ktoś trafił na podobny dylemat?
    Cytuj
  • Jana1 2 kwi 2013, 17:41
    Może poszukaj w zwykłych sklepach z zabawkami, np tu: zabawki dla dziewczynek albo gdziekolwiek - popytaj też w sklepach stacjonarnych. Chociaż szczerze mówiąc, to ja sama na przykład nie spotkałam się z takim zabawkami. Raczej z zabawami prowadzonymi przez pedagogów itp..
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:39
    Warto wypytać się w poradni logopedycznej gdzie można znaleźć takie zabawki.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 10 mar 2015, 11:34
    Ewentualnie warto będzie poszukać odpowiedniej literatury w sklepach internetowych.
    Tutaj jest bardzo dobra księgarnia edukacyjna:
    https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/
    Jakiś czas temu zamawiałam tam córce kilka książek, z tym,że mała miała problem z wymawianiem litery r. Oczywiście nadal chodziłam z nią do logopedy bo jednak taki kontakt jest niezbędny.
    Pomogło. Była to taka nauka poprzez zabawę i taki właśnie sposób jest moim zdaniem najskuteczniejszy.
    Cytuj
  • bula1 30 sie 2017, 13:49
    U nas bywa z tym róznie bo większośc zabawek dostajemy w spadku po starszym synu siostry ale jak już zdarza mi się kupić coś nowego to z reguły są to rzeczy z 5.10.15. Często kupuję tam ubrania, ale asortyment zabawek i akcesoriow tez jest mocno rozbudowany wiec warto sprawdzic.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum