Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jaka pomoc od Radcy Prawnego?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka pomoc od Radcy Prawnego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Mariusz_Sitarz 9 gru 2013, 14:11
    Witam, Czy korzystaliście bądź korzystacie z usług radcy prawnego? Jeśli tak to w jakim zakresie? Co Was zadowala w tego typu usługach a co chcielibyście zmienić? Wypowiedzcie się proszę.
    Cytuj
  • majek1234 25 gru 2013, 23:38
    Może zamiast od razu iść do radcy prawnego, lepiej będzie poczytać na forach [url=http://www.forumkredyty.pl/forums/pozyczki-opinie.28/]opinie o pożyczkach[/url]? Po co płacić radcom prawnym skoro można za darmo prawie te same informacje uzyskać.
    Cytuj
  • 7 sty 2014, 13:17
    Są sytuacje, w których pomoc radcy prawnego może okazać się nieoceniona - sami często nie jesteśmy w stanie wychwycić pewnych niuansów prawnych, które koniec końców mogą mieć kluczowe znaczenie.
    Cytuj
  • sylwia4012 27 sty 2014, 16:41
    ja co jakiś czas korzystam z usług kancelarii w Szczecinie w sprawach reprezentacji mojej firmy. To prawda, że nie zawsze jest się świadomym wszystkich przepisów prawa, a radca (dobry) poprowadzi przez te niuanse. Dla mnie to bardzo pomocne, bo i ja się czegoś uczę
    Cytuj
  • Fin 29 sty 2014, 15:13
    W zakresie prawa można dostać każdą
    Cytuj
  • MartynKa79 15 mar 2014, 13:21
    Jak nazwa wskazuje sięgniesz tam po wszelkiego rodzaju [url=http://prawne.org/]porady prawne[/url].
    Cytuj
  • AstaLawista 15 kwi 2014, 20:53
    Zależy z czym to jest związane ... Np. w Łodzi działa kancelaria prawna - Meritum - która świadczy usługi związane z odszkodowaniami oraz udziela porad prawnych. Tak więc kwestia radcy prawnego jest bardzo szerokim pojęciem.
    Cytuj
  • kasiamigas 16 kwi 2014, 10:53
    Każdą pomoc prawną. Do niedawna radcy nie mogli występować w sprawach karnych, jednak po nowelizacjach teraz już mogą. Więc doradztwo prawne, opinie, opiniowanie dokumentów, przygotowanie projektów umów, wszelkie zastępstwo procesowe etc.
    Cytuj
  • Filipek11 22 kwi 2014, 13:15
    Najlepiej zapytać kogoś kto się zna na prawie, korzystałem już kilka razy, porada online, 50zł i na drugi dzień masz już odpowiedź. Zainteresuj się bo w Twoim przypadku dochodzenie do prawdy może trochę potrwać bez pomocy prawnika.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum