Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Wyprawka dla dziecka na kredyt

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyprawka dla dziecka na kredyt

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • yamakaszi25 29 sie 2013, 15:41
    witam, spotkałem sie ostatnio z bardzo korzystna oferta dotycząca [url=http://] chwilówka kredyty[/url] na wyprawke dla dziecka. Można za to kupić przybory szkolne, książki i inne, wniosek przez internet, przedstawiciel kontaktuje sie z nami za darmo.
    Cytuj
  • Anna_33 23 wrz 2013, 9:26
    No jest to jakas opcja, ale trzeba pamietac, ze potem [url=http://]spłata pożyczki[/url] dosc bolesnie sie odbije na naszych finansach. Bowiem z reguly trzeba splacic o wiele wiecej, biorac chwilowke, niz biorac pozyczke z banku. No ale jak ktos nie ma gotowki, a ma potrzeby - to nie ma wyjscia...
    Cytuj
  • waloria 23 wrz 2013, 9:52     (ostatnio zmieniony przez autora 23 wrz 2013, 9:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Pamiętaj, że ładowanie się w kredyty to OSTATECZNOŚĆ. Weź to sobie do serca.




    Cytuj
  • Agna 18 paź 2013, 17:56
    Taką wyprawkę można tanio skompletować na allegro chociażby, nie muszą być to nowe rzeczy.
    Cytuj
  • szarlottka 21 paź 2013, 7:27     (ostatnio zmieniony przez autora 21 paź 2013, 7:27, w całości zmieniany 1 raz)
    Zgadzam się z tym, że wyprawkę można skompletować na all lub gdzie indziej i nie muszą to być nowe rzeczy ale nie oszukujmy się, nie będzie to mały wydatek i nie wszystkich na to stać. Ja sama brałam pożyczkę na wyprawkę córki do przedszkola. Niestety pracodawca nie wypłacił mi pieniędzy na czas i nie miałam wyjścia.
    Cytuj
  • Minionka 24 lip 2014, 8:46
    Wiesz co ja nie przecze że szybkie pieniądze zawsze się przydają ale chyba lepiej wyjdziesz jak pożyczysz od znajomych czy rodziny. Bo chwilówki może i dostaje się od ręki ale mają one bardzo wysokie oprocentowanie. Na Twoim miejscu nie pakowałabym się w takie kredyty.
    Cytuj
  • Kamilla36 20 lut 2022, 14:39     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2022, 14:40, w całości zmieniany 1 raz)
    W wyprawce najdroższy jest wózek, ale nie trzeba na niego dużo wydawać, aby go kupić. Riko basic jest w dobrej cenie (nowy kosztuje ok. 1000zł) a przy tym jest bardzo wygodny i starcza na całe wózkowanie.Ma też świetną amortyzację więc w każdym terenie sobie poradzi.
    Cytuj
  • KarolinaOchmann 10 maj 2022, 11:53
    Po co brać kredyt na wyprawkę
    Cytuj
  • zuziagola 18 gru 2022, 19:16
    To chyba nie jest dobry pomysł. Jest szansa, że uda Ci się znaleźć nowe i niedrogie, a zarazem dobre produkty dla dzieci. Jeśli chodzi o wózek, polecam Euro-Cart Volt Pro. Nie jest duży, ani ciężki, ale pozostaje bardzo wygony i bezpieczny.
    Cytuj
  • nowa_kamila 22 lut 2024, 13:40
    W temacie produktów dla dzieci specjalistami oferującymi wyłącznie wysokiej jakości asortyment jest firma https://www.sensillo.pl/produkty/spacery-i-podroze/wkladki-do-wozka-i-fotelika/
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum