Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jakie profesjonalne elektronarzedzia

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie profesjonalne elektronarzedzia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • jackowskyy 28 sty 2019, 18:37
    Pytanie do osób mających firmy budowlane lub w nich pracujących, jaka marka sprzetów jest waszym pewniakiem?
    Cytuj
  • jeff22 29 sty 2019, 21:34
    Wiekszość to chyba mam AEG. Mają bardzo dobrą serię akumulatorową 18V, jak jadę na jakieś wykończenówki to zabieram ze sobą najczęsciej włanie coś od nich, wiem że na jednym akumulatorze dam rade sporo porobić. W tym sprzecie fajne jest to że cały czas pracuje na takiej samej mocy, czy ma 100% naładowania czy 10 to działa tak samo dobrze
    Cytuj
  • tymmko 14 lut 2019, 22:48
    AEG to jedna z najlepszych marek profesjonalnych. Widzę, że nie tylko ja jestem ich fanem, warto szukać wsród ich sprzętu urządzeń z silnikiem bezszczotkowym, to daje gwarancję dłuższej zywotnoci.
    Cytuj
  • jackowskyy 17 mar 2019, 6:50
    Jak czegoś potrzebujecie to kupujecie stacjonarnie cyz przez internet? Widziałem na narzedzia.pl że mają dużo z aeg sprzetu i ceny na pewno przyjazne dla kieszeni
    Cytuj
  • tymmko 13 kwi 2019, 21:35
    Dzięki za polecenie tego sklepu internetowego, imponujący mają asortyment z AEG. Przydałaby mi się jeszcze jedna wiertarka akumulatorowa, myślę o którymś modelu bezszczotkowym, widziałem, że mają taki fajny model na te akumulatory pro. Co o nich sądzicie?
    Cytuj
  • TomeczekBBS 25 kwi 2019, 10:03
    Aeg to są dobre narzędzia, mocne i wytrzymałe i te akumulatory też polecam Brak spadku mocy przy niskim poziomie naładowania, no i fakt długo na nich popracujesz. Poza tym w aeg motują bezszczotkowe silniki, ktore jeszcze bardziej wydłużają żywotność elektronarzędzi, więc tak to wygląda uśmiech
    Cytuj
  • jeff22 27 kwi 2019, 18:47
    Z AEG będziesz na bank zadowolony, warto inwestować w technologię bezszczotkową bo jest dużo mniej awaryjna i dłużej Ci posłuży, a akumulatorki pro znam, bardzo dobre, używane non stop i działają bez zarzutu.
    Cytuj
  • jackowskyy 20 wrz 2020, 21:04
    AEG widziałem, że też ma swój oficjalny sklep na allegro, wybór sprzętów mają bardzo duży więc jak szukacie to warto zajrzeć, widziałem , że też sporo rzeczy jest w promocji, m.in. akumulatory
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: Nagłośnienie