Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Piece do pizzy od Resto Quality

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Piece do pizzy od Resto Quality

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Aleksander45 7 cze 2019, 19:47
    Cześć,
    Planuję kupić nowe piece do pizzy i zastanawiam się na jakie postawić do swojej restauracji. Czy Resto Quality będą odpowiednią opcją?
    Cytuj
  • DamianKK 8 cze 2019, 23:20
    Jest dużo modeli pieców do pizzy od Resto Quality, więc to też zależy jaki konkretnie chcesz, ale tak ogólnie rzecz biorąc to są to dobre piece i z tego co mi wiadomo to wiele osób prowadzących biznes gastronomiczny je sobie chwali. Do tego dobre ceny i jak się przekonasz praktycznie bezawaryjne w porównaniu do wielu innych producentów.
    Cytuj
  • KrzysztofMil 24 cze 2019, 9:38
    Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika, że jeżeli chodzi o wybór producenta tego typu sprzętu gastronomicznego to Resto Quality jest jak najbardziej opcją, którą warto rozważyć, bo zapewniają wysoką wydajność i jednocześnie (mówię na własnym przykładzie) jak na razie zerową awaryjność. Wiele zależy też od twojego budżetu oraz potrzeby co do wymiarów i pojemności,oprócz tego mamy również ich ekspresy oraz piece konwekcyjno-parowe i jak do tej pory naprawdę nie mam się do czego przyczepić.
    Cytuj
  • Wojtekk70 24 cze 2019, 9:53
    Bardzo interesujący temat, bo w przypadku wyboru pieców i ogólnie wyposażenia gastronomii nie ma zbyt wiele. Dlatego już czegoś można się tutaj dowiedzieć i też dodatkowo upewnić.
    Cytuj
  • DarekLew 25 cze 2019, 12:27
    Podzielam pozytywne opinie o piecach tego producenta, bo już od kilku ładnych lat korzystamy ze sprzętu Resto Quality (także pieców konwekcyjnych i zmywarek). Nie mam do tej pory żadnych przykrych sytuacji z częstymi awariami itd. Mają wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu sprzętu, więc przy prowadzeniu biznesu gastronomicznego na odpowiednim poziomie warto jest korzystać z ich sprzętu bo ceny też były na naszą kieszeń.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: upadłość