Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pisanie listów i przemówień

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pisanie listów i przemówień

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Jana1 15 mar 2013, 9:37     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2013, 9:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Znalazłam ostatnio firmę, która profesjonalnie zajmuje się pisaniem takich rzeczy jak podziękowania itp. Fajny pomysł tym bardziej, że w większych firmach wysyła się tego typu listy, a nie ma komu napisać, bo brak czasu.
    Korzystaliście już z takiej usługi?
    Cytuj
  • pistacja 15 mar 2013, 9:57     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2013, 10:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Pomysł rzeczywiście całkiem fajny, szczególnie dla zabieganych szefów sporych firm, którzy wiecznie nie mają na nic czasu uśmiech
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 12 cze 2013, 20:34
    No tak, to też prawda.
    Ja kiedyś korzystałam z usług jednej firmy, która pisała dla mnie listy motywacyjne w sprawie pracy (byłam mocno zdesperowana że tak powiem...) ale suma sumarum jak wreszcie znalazłam fajne - jak na mnie szyte ogłoszenie pracy (dział anonse praca się kłania) to siadłam i sama napisałam list motywacyjny, nie czekając na firmę.
    I co?
    I choroba dostałam tą pracę - a naprawdę bałam się że jak sama coś napiszę, to nici będą w ogóle z zatrudnienia.
    Cytuj
  • Olaolajna 6 sie 2013, 10:08
    Pomysł na firmę faktycznie fajny, ale bardzo ograniczony. Jest to zaledwie jedna/dwie usługi, a podobnymi rzeczami zajmują się przecież firmy coachingowe/przeprowadzające szkolenia personalne. Oni jednak nie tylko pomogą Ci przygotować się do prezentacji czy napiszą dobrą przemowę, ale również pójdą o krok dalej - popracują nad Twoimi cechami charakteru, poprowadzą z zarządzania zespołem itp. Konkurencja jest silna, bo tego typu usługi są bardzo pożądane, szczególnie przez korporacyjnych klientów...
    Cytuj
  • 11 wrz 2013, 18:48     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Dobrze wiedzieć na wypadek, gdyby dopadła mnie kiedyś niemoc twórcza uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum