Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Przeprowadzka firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przeprowadzka firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • ameli 30 mar 2015, 14:51
    możecie polecić firmę, która wykona przeprowadzkę biura w Warszawie?
    Cytuj
  • kosmiczna 15 kwi 2015, 10:39
    Zerknij sobie na firmę stantrans.pl oni głównie zajmują się transportem i przewozem osób, ale z tego co mi się kojarzy również chyba obsługują przeprowadzki. Możesz sobie to sprawdzić na stronie albo po prostu zadzwoń i dopytaj, tak pewnie będzie najszybciej.
    Cytuj
  • 20 kwi 2015, 21:24
    w internecie znajdziesz wiele ciekawych ofert
    Cytuj
  • akbar 24 kwi 2015, 9:17
    Gdy ja przenosiłem moje biuro kolega polecił mi firmę działającą na terenie całego kraju , przeprowadzka przebiegła sprawnie i szybko , bez zniszczeń .
    Cytuj
  • peana 17 paź 2015, 11:48
    Jeżeli chodzi o przeprowadzkę firmy, to najwięcej doświadczenia ma chyba Japa. Przeprowadzali naprawdę sporo dużych firm (Poczta Polska, TVP, Polskie Radio). Także na pewno poradzą sobie też i z Twoją przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 12 paź 2020, 10:25
    Zależy z jakiego miasta. Mieliśmy przeprowadzkę firmy z Warszawy do Krakowa. W zasadzie całość kompleksowo załatwił Adexim. Z naszej strony tak naprawdę nie było żadnej aktywności. Masa rzeczy wymagała zabezpieczenia. Kilka busów rzeczy, a mimo wszystko całość załatwiona w 100 proc. zgodnie z planem. A jak było u was?
    Cytuj
  • zylek 6 maj 2021, 10:19
    Cóż... nawet dla zwykłego porównania sprawdź Adexim, nam dali dobrą cenę, ale nawet nie chodziło głównie o to, tylko o inne tematy. Po prostu wszystko załatwili perfekcyjnie, od A do Z, bez żadnych komplikacji i głównie na tym nam zależało. Organizowanie czegoś takiego samodzielnie to strasznie trudne zadanie.
    Cytuj
  • rebon 27 mar 2024, 14:38
    Sprawdź https://wybierztanigaz.pl/pomoc-ekipy-przeprowadzkowej-kiedy-jest-przydatna/ moim zdaniem to dobra oferta.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum