Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Sprzęt do salonu fryzjerskiego

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sprzęt do salonu fryzjerskiego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • jeff22 8 lut 2021, 15:04
    Gdzie kupujecie sprzęt typu maszynki, trymery?
    Cytuj
  • izapixi 10 lut 2021, 23:50
    masz już coś kokretnego na oku? Ja zawsze najpierw patrze na konkretny model a potem gdzie taniej i oczywiście opinie o sklepie. Jak szukasz dobrej marki sprzetu to polecam babylissPRO, mają wysokiej jakości urządzenia dla profesjonalistów. Na co dzięń uzywam i nie mam żadnych zastrzeżeń co do samej pracy jak i wykonania.
    Cytuj
  • jeff22 12 mar 2021, 22:14
    kupiłem pare rzeczy babyliss pro, jestem zadowolony z jakości tego sprzętu. Wszystko działa jak nalezy, urządzenia sa poręczne, wytrzymałe, maszynek używam często, nic się złego z nia nie dzieje, podobnie jak z suszarką, lokówką, bo takie urządzenai też kupiłem
    Cytuj
  • KopaczJusta 25 mar 2021, 21:37
    W salonie fryzjerskim czy innym gabinecie warto zadbać o bezpieczeństwo klientów. No i pracowników. Taką wspólną przestrzeń warto co kilka dni dobrze dezynfekować. Najbardziej wydajnym i bezpiecznym rozwiązaniem jest obecnie ozonowanie. Tylko warto to zrobić dobrze. Najlepiej jakby usługa była zrobiona przez fachowców, może z Profesjonalnego Ozonowania. Klientki docenią troskę o swoje bezpieczeństwo. Same też to docenimy, bo nigdy nie wiadomo, kto i co może nam do gabinetu przynieść.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum