Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Wynajęcie biura Wtak czy nie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Wynajęcie biura Wtak czy nie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
 • Kabanos 31 lip 2022, 11:35
  Szukam opcji wynajęcia przestrzeni biurowej, ale takiej żeby była dobra lokalizacja i w pełni umeblowana. Dosłownie, żebym mógł wejść i wyjść bez zajmowania się czymkolwiek dodatkowym. Macie takie biura czy raczej radzicie sobie w domach? Moja lokalizacja to Warszawa.
  Cytuj
 • Ogryzka 31 lip 2022, 11:45
  Nie wyobrażam sobie prowadząc firmę mieć biuro w domu. Idzie zwariować. Już pomijam, że wtedy żona zawsze znajdzie zajęcie skoro jesteś w domu to jeszcze niestety mało profesjonalnie klientów przyjmować w domu. Wtedy znów dodatkowe koszta wynajmu jakiś biur na godziny, albo zapraszania do restauracji. Może skoro Warszawa to po prostu wynajmij biuro takie właśnie w pełni umeblowane, koszta i tak doliczysz a według mnie na plus.
  Cytuj
 • Meggi85 31 lip 2022, 11:59
  Jasne, że tak. Nie wyobrażam sobie nie mieć biura. Jak szukasz czegoś dobrze wyposażonego i dobra lokalizacja to zerknij Platinum Towers Management. Mają fajne lokale przy Jana Pawła II 61. To budynek biurowo-mieszkalny taki z przeźroczystą windą, przy skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Jana Pawła. Wszędzie blisko, super dojazd, bo nawet metro jest przy Arkadii.
  Cytuj
 • jarzebina 31 lip 2022, 16:45
  Skoro juz w tym temacie.... przymrużenie oka
  Zastanawialiście się kiedyś nad inwestowaniem w powierzchnie biurowe na wynajem? Np. taki crowdfunding udziałowy może byc świetną alternatywą dla lokat
  Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum