Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Comodo Internet Security 2011

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Comodo Internet Security 2011

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • LaikPC 31 paź 2010, 17:53
    Warto używać tego programu antywirusowego. Jest on darmowy, tylko czy jest skuteczny.
    Cytuj
  • OpenUser 31 paź 2010, 21:53
    Jesto program antywirusowy z firewallem. Dodatkowo posiada sandbox. Skuteczność jest zadawalająca, ale zużywa sporo pamięci RAM komputera. Zaletą jest to, że faktycznie jest bezpłatny.
    Takie programy są dobre dla osób, które odwiedzają podejrzane strony.
    Cytuj
  • CoolerFan 31 paź 2010, 23:55
    Widziałem na Youtube testy i jestem pod wrażeniem. Wykrywalność pierwsza klasa. Tylko podobno są jakieś problemy na Win7 64 bit. Zwiesza system przy skanowaniu. Ale tego nie wiem i nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.
    Cytuj
  • takitiki 28 lis 2010, 21:31
    Osobiście wolę Nortona Internet Security 2011 - szybki, skuteczny, bezproblemowy, fajny sejf tożsamości
    Cytuj
  • LaikPC 28 lis 2010, 23:26
    Pytałem się czy Commodo jest dobry, bo to darmowy program. Norton może i jest dobry, ale płatny.
    Cytuj
  • Komputerowiec 29 lis 2010, 0:56
    Lepszym programem jest ostrożność i zdrowy rozsądek, a nie uruchamianie wszystkiego jak leci.

    Każdy może sobie zobaczyć videotesty Commodo 2011 - http://www.youtube.com/watch?v=pLVwroyBkE4
    W sumie wypada bardzo dobrze i nie ustępuje wspomnianemu Nortonowi. Może trochę koloryzuję, ale ten program staje się coraz lepszy. Zastanawiam się jak tam z ochroną prywatności bo poprzednie wersje to porażka w tym temacie.
    Cytuj
  • gizmodo 29 lis 2010, 8:30
    Commodo całkiem nieźle sobie radzi.
    Widziałem różne wideotesty na Youtube i nawet testerzy byli zadowoleni z wyników.

    Skąd oni biorą pieniądze na tworzenie takich rozwiązań. To trzeba mieć dużo informatyków na etacie, a to sporo kosztuje.
    Cytuj
  • CoolerFan 9 gru 2010, 15:47
    Podobno ten pakiet jest wręcz świetny. Wyniki testów są wręcz rewelacyjne. Tylko nie wiem czy one dotyczą tej wersji bezpłatnej czy może tej płatnej oznaczonej PRO.

    Napewno jest to lepsza alternatywa niż Microsoft Security Essenstial, którego skuteczność jest poniżej średniej. Może gdyby Microsoft przyłożyłby się bardziej to coś z tego by było.
    Cytuj
  • gizmodo 9 gru 2010, 16:21
    Test darmowych programów antywirusowych 2011. Testowano

    avast! Antivirus
    AVG Anti-Virus Free Edition
    Avira AntiVir Personal - Free
    Comodo AntiVirus
    Immunet Protect
    Panda Cloud Antivirus
    PC Tools AntiVirus
    Microsoft Security Essentials
    ZenOK
    http://www.dobreprogramy.pl/Test-darmowych-programow-antywirusowych-2011,Artykul,21381.html

    Ciekawy test, polecam wyniki.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum