Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jakie e - konto wybrać

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie e - konto wybrać

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Konsument 15 lis 2010, 9:45
    Kiedyś zapewne nie miałbym z tym problemu, bo takich kont było jak na lekarstwo. Jakie tanie e-konto mam wybrać. Interesują mnie darmowe przelewy i prowadzenie konto oraz dużo darmowych bankomatów. Ma to być konto prywatne.
    Cytuj
  • FinansowyKrawiec 15 lis 2010, 12:40
    Teraz chyba każdy bank ma e-konto w ofercie. Polecam przykrzeć się tym:

    mbank- bezpłatnie: prowadzenie konta, karta debetowa, przelewy i spory dostęp do bankomatów (za 5 zł miesięcznie dostęp do wszystkich).

    ING konto DIRECT – bezpłatnie: prowadzenie konta, przelewy gratis, opłata za kartę 2 zł, ale za jeśli w miesiącu zrobi się transakcje za 100 zł jest to jest za darmo, darmowe wszystkie bankomaty. Niestety wpłata na konto w okienku bankowym to koszt 9 zł.

    Lukas Bank: 3 zł za kartę, ale po transakcjach za 300 zł karta gratis, 2 zł za token do transakcji internetowych, ale jedna transakcja i token gratis. Darmowe bankomaty własne plus z BZ WBK. Wypłata gotówki w kasie 5 zł.

    DB NET – konto zakładane przez Internet = wszystko za darmo.
    Cytuj
  • Manko 15 lis 2010, 14:14
    Omijać Mbanki

    Może i dobry bank - zero bierze i zero daje. Napiszę tylko jedno - zamknięcie mkonta i karty kredytowej - spróbujcie a zobaczycie jaki to faktycznie bank. Oni są jak urząd skarbowy. Klient jest dla nich a nie na odwrót.
    Cytuj
  • Barnaba56 15 lis 2010, 14:56
    A ja polecam konto dbnet Deutsche Banku. Załatwiasz bez wychodzenia z domu. Wszystko za darmo (trzeba jedną transkację miesięcznie wykonać, a to każdy robi): prowadzenie, przelewy, wszelkie transakcje bezgotówkowe, wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą bez opłat i prowizji (i to jest świetna opcja!)
    Cytuj
  • FinansowyKrawiec 15 lis 2010, 16:37
    zapomiałem dodać, że mbanku darmowe są jeszcze bankomaty Cash4You
    Cytuj
  • Basia26 15 lis 2010, 19:03
    mBank może być. Mam tam konto od kilku lat. Najpierw izzy, potem eKonto, w międzyczasie konto na zaciągnięty kredyt gotówkowy oraz od kilkunastu miesięcy konto eMax PLUS. Jedyną opłatą jaką ponoszę jest 1,5zł miesięcznie za kartę Mastercard PayPass, dzięki której teraz płacąc w Żabce min. 10zł mam Pepsi za 1 grosz oraz drugie 1,5 za pakiet "Bezpieczna karta".
    To konto przydaje się osobom, które wydają za dużo pieniędzy. Jest też jedna mała wada. Konto to służy tylko do przelewania piniędzy pomiędzy eKontem a eMax Plus. Możesz wpłacać na nie dowolną ilość razy, ale przelać z powrotem możesz wybrać za darmo tylko raz w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 5zł i jest wykonywany przez mLinię.
    Cytuj
  • Konsument 15 lis 2010, 20:26
    czyli jak zwykle wybór nie jest prosty.
    Cytuj
  • iwona_z 3 gru 2010, 15:28
    Fajny dostęp internetowy do konta oferuje BZ WBK uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum