Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Kupno iPada w Polsce, język polski w ipadzie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kupno iPada w Polsce, język polski w ipadzie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • analizator 21 lip 2010, 17:35
    Właśnie przeczytałem tutaj http://antyweb.pl/apple-oglosilo-ze-ipada-w-polsce-na-razie-nie-bedzie/ że apple na razie nie będzie sprzedawał ipada w Polsce. Widziałem jednak w kilku sklepach, że jest dostepny (cholernie drogo smutny, ale jest), jest też na allegro.
    Czy możecie mi doradzić gdzie najlepiej kupić nowego iPada?
    Czy niepolski ipad będzie miał wszystko po angielsku czy da się go jakoś spolszczyć?
    Cytuj
  • dioda 21 lip 2010, 19:51
    Byłam dziś w Aple'u i wyjaśnili mi o co chodzi. Oficjalnie iPad nie jest w Polsce w sprzedaży. W tej chwili nie ma polskiej wersji językowej ani polskiego serwisu.
    Jest jednak w sprzedaży i to nawet w dużych sieciach w Polsce typu Vobis, ale sprzedają go z amerykańską wtyczką, w wersji angielskiej i gwarancja nie jest Aple tylko np. vobisowa cokolwiek to oznacza.
    Pozdrawiam,
    Dioda
    Cytuj
  • kierownik_budowy 21 lip 2010, 19:54
    Ja dowiedziałem się w sklepie Apple'a, że polska wersja językowa iPada będzie we wrześniu. To co jest teraz nie ma gwarancji dawanej przez Apple.
    Wstrzymują sie tak długo, bo chcą wypuścić na inne rynki dopiero jak będzie nowa wersja systemu (4.0) i będzie mniej awaryjny.
    Pozdro
    Cytuj
  • ararat_kebab 26 lip 2010, 17:01
    I po co Wam ten ipad? Za tę kasę można mieć normalnego laptopa. No chyba, że musicie się lansować...
    Cytuj
  • marllena 28 lip 2010, 15:51
    ararat_kebab napisał:I po co Wam ten ipad? Za tę kasę można mieć normalnego laptopa. No chyba, że musicie się lansować...
    ja bym takim iPadem nie pogardziła... I to nie tylko dla lansu język
    Cytuj
  • decybel 28 lip 2010, 19:47
    Ipad zdecydowanie do tanich urządzeń nie należy. W tej cenie można kupić naprawdę dobrego laptopa, o znaczniej lepszych parametrach. IPada kupują chyba ludzie, którzy nie mają co robić z pieniędzmi.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum