Do tej pory kupowałam na polskim Allegro. Jednak na eBay też są fajne rzeczy, ale nie ma zielonego pojęcia jak tak się zamawia i płaci. Ktoś korzysta z eBay.
Kupowanie na Ebayu nie różni się aż tak bardzo niż na Allegro.
Wchodzisz na Ebay i wybierasz przedmiot który chcesz kupić – możesz wybrać dostawców z Polski lub Europy. Później klikasz kup i możesz wybrać płatność Paypal (czyli najpierw trzeba tam założyć konto i przelać środki).
Na wrzuta.pl jest prosty filmik instruktażowy
http://paypal.wrzuta.pl/film/1tsnQ6XYSzR/jak_kupowac_na_ebay.pl_uzywajac_platnosci_paypal
Jeśli ktoś się trochę "wgryzie" w temat, to okaże się, że robienie zakupów za pośrednictwem eBay'a jest proste jak drut. Jak już wcześniej wspomniano wystarczy trochę pogrzebać w sieci, poczytać, obejrzeć parę filmików i człowiek staje się specjalistą od międzynarodowego handlu Mój znajomy kupuje kosiarki za ich pośrednictwem i bardzo to sobie chwali.