Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Laptop HP, Dell z Outletu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Laptop HP, Dell z Outletu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 4Deal 8 maj 2015, 15:33
    Zastanawiam się nad zakupem laptopa z outletu na jednym z portali aukcyjnych - raczej wiadomo którym.

    Widziałem fajne oferty della i hp. np laptop z pełnym prockiem i7, 17 cali FHD, fajna grafa i cena ok 3000zł. Normalnie takie lapki są niedostępne w Polsce, jak już to niskonapięciowe i7 za 4500 zł.

    Tylko te atrakcyjne lapki są z programu renew lub odnowione często pochodzą z Niemiec, Norwegii itp, maja inny układ klawiszy (mnie to nie przeszkadza).. I teraz jak to jest z gwarancją i jakością.

    Na jednej z aukcji był tzw. service tag od HP. I faktycznie jest to gwarancja HP, ale aktywowana w listopadzie 2014 roku, a mamy maj 2015.

    Ktoś ma doświadczenie z takimi laptopami, czy warto się w to pakować.
    Cytuj
  • Bond777 21 maj 2015, 13:16
    Ja tam bym był ostrożny z tym bardzo. Niestety laptopy się czeście psują niż stacjonarne ... a z naprawą laptopów tez może być różnie. Ja kupiłem laptop nowy i z przedłużoną gwarancję do 4 lat uśmiech Spory wybór laptopów masz tutuaj http://juppi.pl/kategoria-laptopy. Ja obecnie używa, HP Probook 4340s. Jest bardzo dobrze wykonany i jeszcze mnie nie zawiódł. mam go 2 lata
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:38
    Ja mam już 3 laptopa i każdy był kupowany od nowości. Jest po prostu pewniej.
    Cytuj
  • fajqa 2 gru 2015, 0:27
    nie kupuj naprawianych, recetyfikowanych lapków bo często BGA potrafi ponowanie paść. Lepiej typowe poleasingowe. Z della zobacz na dell24 bo ostatnio zaczęły tam pojawiać się laptopy poleasingowe: http://www.dell24.pl/k/397/Laptopy-poleasingowe-DELL
    Cytuj
  • 15 gru 2015, 5:49
    Z outletu nieraz można trafić tylko porysowaną obudowę i kosztuje o 1000zł mniej i to jest super w tym ale moim zdaniem wątpię żeby sprzedawali uszkodzone bo firma dba o swój wizerunek
    Cytuj
  • korczan 8 sty 2018, 14:54
    Z używanymi lapkami trzeba uważać! lepiej kupić nowy przymrużenie oka
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum