Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gdzie zorganizować chrzciny we Wrocławiu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie zorganizować chrzciny we Wrocławiu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • warkoczyk 25 lip 2010, 1:10
    Czy znacie we Wrocławiu miejsce dobre na przyjęcie z okazji chrztu dziecka? Potrzebne będzie miejsce dla 23 osób, chrzest bedzie we wrześniu i zależy mi na tym by była możliwość usadzenia gości na świeżym powietrzu, bo prawdopodobnie będzie jeszcze ładna pogoda. No i żeby było miło i smacznieuśmiech
    Miałam podejmować gości w swoim ogrodzie, ale wyszło tyle osób, które wypadało zaprosić, że nie dam rady ich sama ugościć...
    Cytuj
  • D3niCle0 25 lip 2010, 7:05
    Bardzo Ci polecam restaurację La terazza we Wrocławiu, to nie jest w centrum tylko na osiedlu Kozanów. Przemiła obsługa, pyszne jedzenie włoskie i nie tylko, ceny też fajne. Mają tam taką salę dodatkową, którą można na wyłączność zarezerwować. Tylko nie wiem, bo chcialaś na dworze, a to nie wchodzi tam w grę, bo mają tylko kilka stolików na wąskim tarasie... ale może to ma swoje plusy, impreza w środku, bo przynajmniej jest gwarancje, że deszcz nie pokrzyżuje planówuśmiech
    Cytuj
  • 30m1n1k4 9 lis 2010, 6:41
    My robilismy chrzciny w restauracji hotelu Ptak na ul. Św. Wincentego i gorąco polecam to miejsce. Pyszny obiad, przemiła obsługa, miejsce eleganckie. I to za niewygórowana cenę, tylko że ciasto i alkohol we wlasnym zakresie. Menu tez można samemu ustalić z menagerem. Polecam nie tylk ona chrzciny, również inne imprezyuśmiech
    Cytuj
  • Zoe87 9 lis 2010, 8:51
    Byłam we Wrocławiu na chrzcinach mojej siostrzenicy, restauracja była przemiła, b. ładny wystrój i smaczne jedzenie. W dodatku w okolicach parku, więc mozna po obiadku zrobić sobie spaceruśmiech Był oto na Krzykach, a nazwę mogę trochę przekręcić ,a le chyba El Greco.
    Cytuj
  • Orion456 9 lis 2010, 11:50
    Jak jestem we Wrocławiu to chętnie zaglądam do restauracji na Ostrowiu Tumskim. To miejsce nazywa się Dom Jana Pawła II i jest tam hotel, ale raz widziałem taką grupkę z maluchem ubranym odświętnie na biało - ani chybi były to chrzciny. A restaurację gorąco polecam, świetne jedzenie i miła atmosfera. No i otoczenie ładne, można przejśc się na spacer po obiadkuuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 9 lis 2010, 14:55
    To niedaleko masz też hotel Tumski, b. elegancki i pyszne jedzonko. Najlepiej podjechać sobie wczesniej i zobaczyć jak to wygląda w trakcie imprezy.
    Cytuj
  • artur_matejak 8 sty 2014, 12:29
    A organizował ktoś tu może chrzciny w Zamku Dobra? Z żoną zastanawiamy się nad tym miejscem, chrzciny planujemy an koniec czerwca, a tam plener wygląda zjawiskowo... jak pogoda nie dopisze to oczywiście w środku będą. Prawdopodobnie wtedy na jakiejś mniejszej sali.
    Chciałbym wiedzieć, czy właściciele są skłoni do negocjacji i czy catering, mówiąc kolokwialnie - daje rade.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum