Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

I Komunia Św. - szukam profesjonalnego fotografa!

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

I Komunia Św. - szukam profesjonalnego fotografa!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mis-kos 27 kwi 2012, 17:00
    Na 17 maja koniecznie potrzebuję dobrego, doświadczonego i profesjonalnego fotografa. Ten, z którym się umówiłem, nagle się wycofał i jestem w kropce. Nie wezmę jednak pierwszej lepszej firmy, bo nie chodzi mi o zwykłe pstryknięcie paru fotek, ale o profesjonalną, taką reportażową obsługę całej uroczystości. Zdjęcia mają być niebanalne i oryginalne. Proszę o namiary!
    Cytuj
  • marekJan 27 kwi 2012, 23:30
    No, wymagania masz spore przymrużenie oka Zostało też mało czasu, więc nie wiem jak to będzie z czasem u dobrych fotografów, ale spróbuj w firmie Fotoimpress (działa na terenie całej Polski). W zeszłym roku szef zamówił ich na udokumentowanie imprezy firmowej i wyjazdu integracyjnego - powiem Ci, że tak ciekawych ujęć dawno nie widziałem. Fotki naprawdę pierwsza klasa przymrużenie oka Potem zamówiłem ich na chrzest córeczki i też mnie nie zawiedli.
    Cytuj
  • kohezja 11 maj 2012, 10:06
    Witam, proszę o informację w jakim mieście komunia? Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio Posiadam uprawnienia z Archidiecezji Wrocławskiej i mogę fotografować w kościele. Sprzęt profesjonalny - Nikon d300

    Zapraszam!
    Cytuj
  • temo 15 kwi 2024, 11:17
    Zobacz https://pawelcichon.pl/podstawy-fotografii-koncertowej/ naprawdę warto.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum