Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent dla mężusia...

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla mężusia...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Majka-n 24 kwi 2011, 13:35
    Mój mąż ma niedługo urodziny i chciała bym go bardzo zaskoczyć jakimś oryginalnym pomysłem, najlepiej żeby było to coś typowo męskiego i z adrenaliną, może macie jakieś wskazówki???
    Cytuj
  • iza-m 26 kwi 2011, 18:04
    adrenaliny nie brakuje na torze wyscigowy- tam kazdy mezczyzna czuje sie jak w niebie. Mąż bedzie zaskoczony ze cos takiego wpadło Ci do głowy, bardzo fajny tor jest 100 km od warszawy duzy wybór motoprezentów - doskonale zorganizowany
    Cytuj
  • Sissi87 26 kwi 2011, 19:55
    Jak z adrenaliną, to jakieś miejsce typu adrenalina park - wpisz sobie w google, bo nie wiem gdzie Cię interesuje. Albo jeszcze lepiej w favore poszukaj, na pewno jest tu pełno takich ofert.
    Cytuj
  • caipirinha 26 kwi 2011, 23:09
    Mój mąż zaliczył już trzy wieczory kawalerskie z paintballem i zwariował na tym punkcie! Już umawia się z chłopakami na kolejny raz... paintball to byłby na pewno strzał w dziesiątkęuśmiech
    Cytuj
  • don_corleone 26 kwi 2011, 23:54
    Czy można wybrać się ka paintball z chłopakami w wieku 13 i 14 lat? Nie grozi to jakimś poważnym uszkodzeniem ciałą?
    Cytuj
  • Popeye 27 kwi 2011, 1:30
    Zależy z kim mają grać - jak w podobnym wiekowo gronie to ok, jak z dorosłymi to bez sensu, bo nie dorównają starszym i będą ciągle dostawać bęcki.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum