Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co jeść w upał ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co jeść w upał ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • kari_donsion667 8 sie 2013, 9:16
    Co jecie kiedy na dworze jest upał ? Ja jakoś tracę apetyt. Też tak macie ? Zobaczcie co jeść przy takich temperaturach

    Obawiam się, że moje żywienie wakacyjne jest bardzo ubogie w witaminy i minerały. Czy to może mi zagrażać ?
    Cytuj
  • Magda6789 8 sie 2013, 12:39
    W upalne dni, to ciężo jeść cokolwiek, ale musimy pamiętać, że dieta to podstawa, zwłaszcza u sportowców, jestem trenerką drużyny siatkarek i wiem , że każda z moich zawodniczek musi mieć siłę na treningu dlatego dla zainteresowanych znalazłam fajną stronę 20 zasad zdrowego odżywiania W każdym razie w takie upalne dni, dobre będzie jedzenie schłodzonych owoców, mało tego, zę dzialają pobudzająco to dodają energiiuśmiech pozdrawiam Magda
    Cytuj
  • ezalora 8 sie 2013, 12:43
    Ja w upały jem zawsze to samo co jadam w inne dni. Ważne jest to, żeby po prostu pić dużo wody.




    Cytuj
  • faworytowy 11 sie 2013, 10:35
    Te afrykańskie upały dały się wszystkim we znaki, ale najlepiej wówczas pić hektolitry wody mineralnej,a ponieważ jeść się nie chce, a należy coś tam wrzucić na ruszta, więc u mnie jadamy np. zimne posiłki, tzn , zsiadle mleko z ziemniakami, bądź chłodniki, zupy owocowe.
    Cytuj
  • Caterina071 2 wrz 2013, 12:41
    Oczywiście w upał tez należy jeść - najlepiej coś lekkiego. Ja piję dużo wody i herbat owocowych/ziołowych, żeby dobrze nawodnić organizm. W upały przygotowuję je na zimno - do schłodzonych w lodówce dodaję kostki lodu oraz plater cytryny i listki mięty. Odnośnie posiłków to polecam jeść sałatki owocowe lub warzywne, lekkie dania z makaronem lub ryżem i prażonymi jabłkami lub serem białym i musem owocowym. Są pyszne, lekkie i zdrowe a przy okazji syte.
    Cytuj
  • Pterodaktyl 3 wrz 2013, 12:26     (ostatnio zmieniony przez autora 3 wrz 2013, 12:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Szkoda, ze pytanie powoli robi się nieaktualne i wkrótce powstanie temat o daniach rozgrzewających.
    eh, kapryśny ten nasz klimat przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum