Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na brak erekcji

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na brak erekcji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • erykit 2 mar 2015, 10:26
    Od jakiegoś czasu mam ten problem. Nie chcę za bardzo iść do lekarza, nie wiem czy czułbym sie tam komfortowo. Może znacie jakieś inne bezpieczne środki, które mogłyby mi pomóc?
    Cytuj
  • mscislaw 3 mar 2015, 10:15
    No myślę,że na początku warto byłoby dowiedzieć się czemu masz takie problemy. Może jest to ze stresu albo z nadmiaru alkoholu? Wypracuj sobie jakieś wasne sposoby na relaksację.
    Ewentualnie są do kupienia różne środki.Skuteczny jest na przykad goman. Sam miałem kiedyś takie przejściowe problemy to bardzo mi pomógł.
    Cytuj
  • hipcio 4 mar 2015, 10:12
    Ja również stosowałem goman . Próbowałem różnych środków, reklamowanych i tych mniej.Permen, jakieś erektony ale w zasadzie to jedynie Goman dawał jakieś działanie. Bierzesz jedną tabletkę tak godzinę albo dwie przed stosunkiem i w zasadzie to nie masz się już czym stresować. Wiesz,że stanie.
    Cytuj
  • erykit 5 mar 2015, 10:11
    Gdzie można to zamówić?
    Cytuj
  • hipcio 9 mar 2015, 15:22
    Przez internet oczywiście. Sprawdź sobie na ceneo aktualne ceny.
    Cytuj
  • mscislaw 10 mar 2015, 15:05
    W ostateczności proponuję użyć sildenafil (czy słynna niebieska tabletka).
    Goman rzeczywiście jest dobry, przebadany przez PZH - więc jest też bezpieczny dla zdrowia. Można o nim trochę więcej poczytać na ceneo http://www.ceneo.pl/33079018
    W opakowaniu jest jedna tableta - najbardziej opłaca kupować się 4 wtedy 5 dostajesz za free.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum