Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co sądzicie o grotach solnych ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o grotach solnych ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • poznansolnagrota 29 lis 2012, 13:57
    Mam pytanie co sądzicie o grotach solnych szczególnie w Poznaniu bardzo mnie to interesuje? uśmiech
    Cytuj
  • faworytowy 5 gru 2012, 10:22
    Hmm.... byłem parę razy ale w Warszawie. Miejsce bardzo przyjemne, czyściutko i podobo bardzo pomaga, ale ponieważ byłem tam tylko kilka razy, prócz soli w ustach niczego niezwykłego nie zauważyłem. Mimo,że jak słyszałem pobyt w takiej grocie dla dzieci ze schorzeniami gardłowymi podobno są bardzo pomocne. Ale to już należy skonsultować moim przynajmniej zdaniem z lekarzem. uśmiech
    Cytuj
  • Jol-anta 22 gru 2012, 0:02
    Byłam raz ,całkiem przyjemnie było.
    Cytuj
  • pistacja 27 gru 2012, 13:47
    Nigdy nie byłam, ale naczytałam się, że takie seanse w grotach solnych są bardzo dobre dla zdrowia. Ile w tym prawdy - nie wiem, ale sama chętnie bym spróbowała.
    Cytuj
  • sonique321 27 gru 2012, 14:46
    Chętnie bym chodziła, gdyby w mojej okolicy było by spa/centrum fitness łączące w sobie miejsce gdzie można poćwiczyć, a następnie grotę, w której można by wypocząć. Samo wyjście do groty solnej jest dla nieopłacalne. Mając do wyboru fitness i saunę lub grotę wybiorę jednak to pierwsze.
    Cytuj
  • faworytowy 26 lut 2013, 9:55
    Groty solne są dla ludzi ze schorzeniami laryngologicznymi. Z tym, że należy je odwiedzać raczej systematycznie i dobrze też byłoby - w porozumieniu z lekarzem. Ostatnimi czasy groty stały sią bardzo modne i zaczynają je otwierać nawet i w małych miejscowościach. Ponieważ przynoszą efekty.W moim mieście jest taka grota, chętnych jest bardzo dużo, sam też korzystam i przyznam się, że kłopoty z gardłem skończyły się jak ręką odjął.W tej chwili powstają dwie następne, bo tzw zapotrzebowanie jest ogromne.
    Cytuj
  • VictoriaB 8 mar 2013, 9:41
    Nie wiem jak w Poznaniu, ale w mojej okolicy jest kilka takich miejsc, byłam kilkukrotnie - fajny relaks. TYlko tylę mogę powiedzieć, bo na żadne choroby układu oddechowego nie cierpię, a podobno własnie ludzie ze schorzeniami odczuwają działanie tych grot.
    Cytuj
  • faworytowy 18 mar 2013, 10:15
    Bo one właśnie są po to między innymi aby likwidowały schorzenia laryngologiczne, ale to raczej należy uzgadniać ze specjalistą, bo czasami lekarz może być temu przeciwny, wszystko zależy od organizmu każdego chorego.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Fotoodmładzanie