Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Aleksander45 7 cze 2019, 15:42
    Witam!
    Moje pytanie brzmi identycznie jak temat, czyli co zrobić ze swoimi siwymi włosami? Macie dla mnie jakieś konkretniejsze porady bądź preparat godny polecenia?
    Pozdrawiam!
    Cytuj
  • DamianKK 11 cze 2019, 20:00
    A czy słyszałaś może o GR-7? Jeżeli nie to ze swojego doświadczenia (a też miałem podobne problemy) to zdecydowanie mogę ich polecić. Przede wszystkim działa bardzo skutecznie i praktycznie od razu, więc po kilku tygodniach cebulki włosów znów powinny zacząć produkować melaninę i włosy odzyskały swój ciemny kolor.
    Cytuj
  • KrzysztofMil 24 cze 2019, 11:30
    DamianKK napisał:A czy słyszałaś może o GR-7? Jeżeli nie to ze swojego doświadczenia (a też miałem podobne problemy) to zdecydowanie mogę ich polecić. Przede wszystkim działa bardzo skutecznie i praktycznie od razu, więc po kilku tygodniach cebulki włosów znów powinny zacząć produkować melaninę i włosy odzyskały swój ciemny kolor.
    Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, jeśli chodzi o dobrej jakości rozwiązanie w zakresie odzyskania swojego koloru włosów to nie zawsze trzeba je malować. Są jeszcze dobre i mniej znane preparaty jak właśnie wspomniany GR-7, który przynosi realne korzyści na długi czas. Cebulki znowu produkują melaninę i u mnie już więcej niż połowa siwych włosów zniknęła.
    Cytuj
  • Wojtekk70 24 cze 2019, 11:37
    Hmm ciekawe, może i ja się zdecyduję bo niestety ale z siwizną skutecznie sam nie umiem walczyć
    Cytuj
  • DarekLew 25 cze 2019, 7:55
    Jak najbardziej jestem za! Ciężko tak naprawdę o dobrej jakości rozwiązania, natomiast GR-7 sprawdziłem i śmiało powiem, że warto. Działa szybko, do tego skutecznie i nawet w zaawansowanym stanie kolor włosów szybko wraca. Naprawdę nie mam zastrzeżeń i myślę, że również będziesz z tego zadowolony.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum