FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Higiena uszu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • izapixi 7 kwi 2021, 12:36
    moje dziecko ma tendencję do gromadzenia się woskowiny czy jest sens stosować jakieś krople do uszu?
    Cytuj
  • miniata 11 kwi 2021, 15:36
    Mi w aptece polecono spray Vaxol i już od jakiegoś czasu go używam. Dzięki temu, że ma wygodny aplikator i psika delikatną mgiełką to moje dzieci nie protestują przy aplikacji. Wszyscy domownicy stosują, kupiłam już jakiś czas temu a i tak jeszcze jest sporo w opakowaniu
    Cytuj
  • izapixi 25 maj 2021, 23:19
    dzięki za podpowiedź, kupiłam vaxol, jeszcze w aptece zapytalm o niego i się dowiedziałam że nagrodę farmaceutów dostał i że w ogóle to produkt, ktory już od dawna jest dostępny na rynku
    Cytuj
  • artie 27 maj 2021, 21:08
    Wiecie co, mi bardzo trudno było się pozbyć nawyku czyszczenia uszu patyczkiem... przymrużenie oka ale przy ostatnim zamówieniu na aptelia.pl (jeśli nie znacie tej apteki, polecam zajrzeć, mają super ceny) dorzuciłam też spray do czyszczenia uszy i fajnie się u mnie sprawdza.
    Cytuj
  • izapixi 11 wrz 2021, 20:43
    na pewno szczególnie u dzieci nie polecam grzebać patyczkiem w uszach, ich uszy mają inną budowę i łatwiej wepchnąć wydzielinę głębiej, lepiej kupic vaxol i psikać raz na tydzień to pomoże zapobiec zatkaniu
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum