Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak się ubrać i uczesać na rozmowę kwalifikacyjną ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się ubrać i uczesać na rozmowę kwalifikacyjną ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • kari_donsion667 9 sie 2013, 10:47
    Za kilka dni mam bardzo ważne spotkanie w sprawie pracy i nie mam pojęcia jak się ubrać i uczesać. To praca biurowa, więc muszę wyglądać elegancko. Jak myślicie, czy te propozycje będą odpowiednie ?
    fryzura
    co myślicie o drugim zestawie ubrań ?
    ta stylizacja też chyba jest ok ?
    i mały dodatek

    Pomóżcie proszę !
    Cytuj
  • marudna 16 sie 2013, 13:06
    Na rozmowę kwalifikacyną trzeba ubrać się skromnie i elegancko. Szary żakiet byłby idealny, można dzisiaj taki kupić w arkadach wrocławskich w promocyjnej cenie 199 zł!
    Cytuj
  • Garrymiusz 23 sie 2013, 13:26
    To oczywiście zależy do jakieś firmy ta rozmowa, ale ja zazwyczaj staram się ubierać elegancko jakaś może czarna spódnica i biała bluzka czy coś ala to. 3 zestaw wydaje mi się najbardziej odpowiedni uśmiech a fryzura to chyba najlepiej jakaś prosta i klasyczna język
    Cytuj
  • Jana1 24 sie 2013, 11:19
    Zależy gdzie dokładnie ta rozmowa, jednak wybrałabym jakiś klasyczny strój z odrobiną nonszalancji.
    Myślę, że fajnym dodatkiem są takie marynarki skórzane - jakiś mniej krzykliwy model byłby odpowiedni pewnie na rozmowę kwalifikacyjną.
    Będzie klasycznie, ale z charakterem
    Cytuj
  • pasteluv 26 sie 2013, 11:26
    Paznokcie eleganckie i schludne, do tego marynarka, jak koleżanka powyżej wspomniała może być z "pazuem" np. z ramionami jak u bailmana przymrużenie oka jeśli jest gorąco, zamiast marynarki możesz założyć koronkową bluzkę, albo koszulę mgiełkę. Pamiętaj jednak, by włożyć pod nie top. uśmiech
    Fryzura taka jak na codzień, ew. klasyczny kucyk przymrużenie oka
    Cytuj
  • anulka227 18 wrz 2013, 14:47
    Absolutnie nie na pingwina!!! To powinno być coś eleganckiego, ale zarazem swobodnego... Np. czarne zwykłe spodnie, granatowa koszula, żakiet/marynarka - bez wzorów...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum