Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaka prostownica?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka prostownica?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • karmelcia 15 lip 2020, 21:52
    Jakie prostownice do włosow polecacie? Macie w swoich urządzeniach regulację temperatury? Warto? Zastanawiam się czy da radę na niższych temperaturach uzyskać fajny efekt? Widzialam, ze babyliss nową linię wypuściło i jest tam prostownica, ta linia się nazywa bronze shimmer.
    Cytuj
  • kava 11 wrz 2020, 9:57
    mam prostownicę babyliss i jestem z niej bardzo zadowolona, masz tam sporo modeli, moja ma regulację temperatury, jonizację i uważam, że to przydatna sprawa bo da się dopasować do włosów optymalnie to, przy włosach cieńszych, delikatnych to i na niższej temperaturze bedzie fajny efekt
    Cytuj
  • piggy55 25 wrz 2020, 15:11
    robisz tą prostownicą też loki? Córka bardzo by chciała dostać prostownice i tak się rozglądam za różnymi modelami, ta babyliss nam się bardzo podoba, ładny ma design
    Cytuj
  • karmelcia 21 sty 2021, 10:29
    ja mam prostownicę babyliss exclusive, bardzo dobrze mi się jej używa. Ma gładkie płytki, dlatego nie czuję żadnego tarcia, włosy się prześlizgują. Jak mam ochotę to mogę też sobie łatwo włosy pokręcić, trochę wprawy i loki gotowe.
    Cytuj
  • fryzo 20 lip 2021, 9:45
    Wszyscy mówią o Babyliss i to super, bo mają świetny sprzęt, który stosowałam przez wiele lat przymrużenie oka A z tańszych i równie dobrych jest CeraSeries Bullet. Ostatnio miałam okazję wypróbować i jestem zachwycona. Prostownica nie tylko dobrze prostuje, ale też można nią kręcić loki. Ma funkcję jonizacji, co jest bardzo dużym plusem. Włosy nie puszą się, są dlugo gładkie i błyszczące.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Rezonans