Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Które legginsy na lato?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Które legginsy na lato?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Marta30S 26 cze 2013, 8:28
    Potrzebuję jakieś fajne legginsy na lato, i tak przeglądam sobie po sklepach.
    Ma być: szałowo, z polotem i tak, żeby od razu zwracały uwagę. (Apetycznie hihi)

    Może coś w tym guście, jak myślicie:
    Cytuj
  • Jana1 11 lip 2013, 12:10
    Te mają bardzo fajne kolory, chociaż nie wiem czy odważyłabym się założyć którekolwiek. Latem zresztą przeważnie noszę się klasycznie - spódnice plus jakaś ładna bluzka. Zresztą moja praca nie pozwala mi na zbytnie szaleństwa modowe - chyba, że po godzinach uśmiech
    Wracając do legginsów - wybrałabym te w kiwi uśmiech
    Cytuj
  • 15 lip 2013, 10:46
    Kiwi, zdecydowanie kiwi! Mam kolczyki, które by idealnie pasowały do tych leginsów, niestety same leginsy hmm nieco kosztowne jak dla mnie, a szkoda skrzywienie
    Cytuj
  • Cocochoupette 17 lip 2013, 9:31
    Te które wysłałaś nieszczególnie przypadly mi do gustu, nie zachwyca mnie owcowy styl, ale na pewno zwrócisz na siebie uwagę na ulicy uśmiech ale sama strona, cudo, same piękne porty :O tylko ceny 100> troche odstraszają smutny

    Cytuj
  • tyldo 17 lip 2013, 10:54     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lip 2013, 10:54, w całości zmieniany 1 raz)
    o hartkorze!!! jakie kolorki język ciekawe ciekawe ale ciężko mi wybrać bo wszystkie są zbyt walące po oczach


    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum