FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nutridrinki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • faworytka51 29 wrz 2020, 13:27
    Chciałabym jakieś kupić na wypróbowanie, ostatnio się czuję zmęczona, nie mam apetytu, najchętniej bym przespała cały dzień, jakie polecacie nutridrinki jako urozmaicenie diety?
    Cytuj
  • Zanita 30 wrz 2020, 23:48
    Wiesz co - tak. Są takie sytuacje, że naprawdę warto sięgnąć po taki produkt. W dobrej cenie, w DOZie, znajdziesz Fresubin.
    Cytuj
  • faworytka51 7 paź 2020, 18:54
    o dzięki za polecenie, rozumiem, że mozna je kupić bez recepty?? Czy tylko w DOZach je dostanę? Mam niedaleko domu więc to w sumie nie problem
    Cytuj
  • Olivka89 18 paź 2020, 11:37
    Tak Fresubin kupisz bez recepty w dozie.
    Cytuj
  • Emmaska 31 paź 2020, 17:40
    Fresubin Energy kupowałam jak po chorobie nie miałam w ogóle apetytu, pomógł mi świetnie, miałam więcej siły mogłam zacząć funkcjonować.
    Cytuj
  • Zonka25 22 lis 2020, 11:53
    Emmaska napisał:Fresubin Energy kupowałam jak po chorobie nie miałam w ogóle apetytu, pomógł mi świetnie, miałam więcej siły mogłam zacząć funkcjonować.
    Gdzie go kupowałaś? W aptece DOZ?
    Cytuj
  • faworytka51 27 lis 2020, 22:37
    kupiłam ten fresubin w dozie, jest kilka smaków uśmiech warto sobie schłodzić przed piciem, u mnie idą te drinki jako drugie śniadanie
    Cytuj
  • Zonka25 29 lis 2020, 16:19
    Tez kupuję nutridrinki na wzmocnienie, teraz witaminy wskazane szczególnie kiedy mamy sezon chorobowy.
    Cytuj
  • Brigget 7 kwi 2021, 21:42
    Tak pewnie, Fresubin dobrze sprawdza się w czasie choroby sama taki kupuję kiedy nie mam ochoty na jedzenie. W doz zawsze dorwę w fajnych smakach.
    Cytuj
  • artie 12 kwi 2021, 15:22
    A jeśli chodzi o te nutridrinki z DOZu, to wiecie może, czy sprawdzą się u osoby chorującej na cukrzycę? Mogę takie podać?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: lokówka parowa