Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Probiotyk czy synbiotyk?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Probiotyk czy synbiotyk?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • kava 24 paź 2020, 12:40
    co lepsze dla dziecka? Probiotyk czy synbiotyk?
    Cytuj
  • izapixi 30 paź 2020, 21:49
    zdecydowanie synbiotyk, multilac baby to chyba jednyny synbiotyk dla dzieci w formie kropli, ja go kupuję już dłuższy czas i jestem zadowolona z działania, teraz kupiłam podwójne opakowanie i druga buteleczka wyszla o połowę taniej
    Cytuj
  • Olivka89 10 lis 2020, 16:17
    Też kupuję Multilac Baby, nie trzeba przechowywać go w lodówce, podanie w kropelkach jest faktycznie bardzo pomocne.

    Cytuj
  • Kanita 10 lis 2020, 17:17
    Dobra wiadomość, też przejdę się do apteki i zrobię zapas Multilacu. Też podaję te kropelki mojemu dziecku.
    Cytuj
  • Graszka89 16 lut 2021, 18:07
    Zdecydowanie synbiotyk, od lat stawiam na Multilac, teraz można kupić w promocyjnym opakowaniu, gdzie druga buteleczka wychodzi połowę taniej.
    Cytuj
  • jankowa 13 lut 2022, 11:10
    Dla mnie również najlepszą opcją jest Multilac, wystarczy jedna kapsułka, nie trzeba trzymać go w lodówce, a regeneracja mikroflory jelit jest bardzo ważna szczególnie w okresie zimowym.
    Cytuj
  • Ogryzka 21 lut 2022, 13:28
    Też mamy Multilac Baby. Lepiej synbiotyk, bo ma w składzie nie tylko bakterie probiotyczne, ale też prebiotyk, czyli pożywkę dla nich żeby się szybko namnażały. Wygodna forma kropelek i to że nie trzeba go przechowywać w lodówce jest na plus.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: lokówka parowa