Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ranking leków

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ranking leków

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • hanka100 5 gru 2012, 16:41
    Myślę, by zrobić taki forumowy ranking leków najbardziej skutecznych i przyjaznych naszemu organizmowi. Każdy z nas ma w swojej apteczce mały zestaw na czarną godzinę, typu przeziębienie uśmiech Podzielmy się tym, co nam zawsze pomaga
    Cytuj
  • mirka03 5 gru 2012, 17:19
    Ja ostatnio dostałam w aptece bardzo skuteczne krople do nosa na katar uśmiech Działają bardzo skutecznie i szybko uśmiech Kupiłam je dla mojej córci. Ma 4 lata i męczył ja okropny, wodnisty kataruśmiech Pomogły jej krople Euphorbium uśmiech Warto zainwestować bo już po kilku aplikacjach widać wyraźny efekty . Łatwiej wydmuchać nos, a przede wszystkim nie cieknie z nosa uśmiech Pozdrawiam uśmiech Fajny wątek założyłaśuśmiech Można zobaczyć jakie leki ludzie polecają uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • toster 5 gru 2012, 19:00
    możesz odwiedzić strone z lek roku, to będziesz miała te najbardziej potrzebne środki ale wychodzę z założenia że nie ma co kupować leków na zapas. To nie śa owoce, mają swoją date ważności i nigdy nie wiadomo co w danym momencie przyda się na daną dolegliwość a lekarze zawsze zapisują co innego
    Cytuj
  • 7 gru 2012, 11:19
    Nie ma sensu kupować na zapas ale warto sprawdzić, które leki są skuteczne i uważane przez innych głosujących za działające. Więc chyba warto to wiedzieć uśmiech co z tego, że lekarz przepisuje lek, skoro robi to bo ma z tego korzyści zazwyczaj.
    Cytuj
  • gruzekk 7 gru 2012, 14:38
    biska napisał:Nie ma sensu kupować na zapas ale warto sprawdzić, które leki są skuteczne i uważane przez innych głosujących za działające. Więc chyba warto to wiedzieć uśmiech co z tego, że lekarz przepisuje lek, skoro robi to bo ma z tego korzyści zazwyczaj.
    Może nie tyle co korzyść tylko nie obchodzi go to czy ten lek pomoże czy też nie, ponieważ (takie jest moje zdanie) lekarze w NFZ nie przykładają się do swojej pracy, ponieważ czy pomogą czy też nie to i tak mają za to zapłacone, przez to, że to państwowa instytucja.

    Cytuj
  • hanka100 13 maj 2013, 17:02
    Na LEK ROKU podobno ma niedługo ruszyć nowy konkurs. Jestem bardzo ciekawa jego zasad i nagród wielki uśmiech Oby było coś dużego.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Fotoodmładzanie