Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Rehabilitacja pourazowa szybki termin

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rehabilitacja pourazowa szybki termin

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Panterka28 29 cze 2012, 5:17
    Czy zna ktoś jakąś klinikę w mazowieckim w granicach 50 zł/dobę?Potrzebny szybki termin. Zerwałam więzadło i jestem po operacji a w wawie najbliższy termin jest za 4 miesiące. Znalazłam fajną klinikę ale jest w łódzkim w Nowym Kawęczynie. płacz Proszę o szybką odpowiedź.
    Cytuj
  • konrad_78 30 cze 2012, 13:17
    Hej,
    Tak się składa, że kilka miesięcy temu moja mama przechodziła rehabilitacje w klinice w Nowym Kawęczynie po urazie kręgosłupa. Spędziła tam prawie dwa tygodnie i była bardzo zadowolona z pobytu. Chwaliła sobie zarówno sam ośrodek jak i personel z profesjonalnym podejściem. Wróciła zadowolona i w o wiele lepszym stanie niż pojechała.
    Cytuj
  • Aquarella 3 lip 2012, 12:25
    Może warto w takiej sytuacji pomyśleć o jakimś abonamencie, który oferuje prywatna opieka medyczna? Trzeba policzyć, czy nie wyjdzie korzystniej.
    Cytuj
  • AnewTherapy 9 lip 2012, 12:06
    mozesz skorzystac z zabiegów domowyych vioforem to jest magnetostymulacja .
    6 lat temu mialam zerwane wiezadło boczne kolana i śladu nie ma odzyskałam dzięki tym zabiegom pełną sprawność
    skontaktuj się na mail viofor@onet.pl
    jest mozliwośc wypozyczenia tego urządzenia
    pozdrawiam B. uśmiech
    Cytuj
  • wiktora-kowalska 10 sie 2013, 18:24
    Zobacz [url=http://celestyn.pl/oferta;nzoz;o-nas]tutaj[/url] - Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii ”Celestyn” to bardzo dobra placówka medyczna, w której mają nowoczesne sprzęty i dobrych lekarzy.
    Cytuj
  • kamisori 17 mar 2015, 22:27
    Jeśli chodzi o rehabilitację po zabiegach operacyjnych to polecam to centrum http://dobrybrat.pl/fizykoterapia/ uśmiech Profesjonalne podejście do pacjenta uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Implanty zębów