Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Strój na Halloween - pomocy !

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Strój na Halloween - pomocy !

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • marysianka667 23 paź 2013, 15:36
    Gdzie się bawicie w Halloween ? Planujecie przebieraną imprezę ?
    Dla mnie to świetna okazja do dobrej zabawy, więc szukam już ciekawego stroju.
    Mam już na oku kilka pomysłów.
    Cytuj
  • Jana1 25 paź 2013, 15:15
    Ja akurat wybieram się na imprezę halloweenową ale bez większych przebieranek - za to każdy może mieć jakiś tam akcent związany z tą okazją.
    Wypatrzyłam na Avanti niezłą kieckę.
    Co do Twoich stylizacji - to pamiętaj, że pierwsza myśl zawsze jest najlepsza uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 25 paź 2013, 18:40
    My też bez przebieranek Janauśmiech
    Poza tym tak, jak piszesz - wolę kobietę w ładnej sukience niż w jakimś maszkaronie krwiożerczopodobnym,
    Cytuj
  • mscislaw 28 paź 2013, 17:05     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 20:59, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja proponuję przebrać się za taką seksowną diablicę: http://www.sisi.pl/bielizna/przebrania/id/208,207,117,116,115,84,83,82,81,80,79,78,77,76,75,74,73,72,71,70/ : wielki uśmiech Strój bardzo zmysłowy, seksowny. Myślę, że zwróciłby uwagę praktycznie każdego mężczyzny na imprezie.
    Jeśli jednak nie jesteś na tyle odważna, zawsze możesz go zachować jedynie dla swojego partnera na wieczór przymrużenie oka
    Moja żona przebrała się ostatnio w takie fatałaszki. Wyglądała rewelacyjnie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum