Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Suszarka do włosów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Suszarka do włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • izapixi 28 kwi 2022, 9:58
    Drogie panie, jaką polecacie suszarkę do zadań specjalnych? Moje wymagania to duża moc i jonizacja, co jeszcze warto mieć w takim urządzeniu? Wiadomo technologia się zmienia i pewnie te nowe sprzęty są lata świetlne w stosunku do tego co było 10 lat temu
    Cytuj
  • karmelcia 21 maj 2022, 14:58
    sprawdź sobie modele Babyliss, compact pro wygląda super, mozna błyskawicznie nią wysuszyć włosy, bo ma dużą moc, a przy okazji też nie będzie puszyć włosów bo ma jonizację, w media mark jest teraz ten sprzęt w promocji
    Cytuj
  • blotka 10 cze 2022, 19:46
    Ja wlasnie jestem na etapie poszukiwania jakiejs suszarki bo moja sie spalila i zostalam bez.. na co zwracac uwage przy zakupie?
    Cytuj
  • karmelcia 21 cze 2022, 23:12
    przede wszystkim na moc, im większa tym szybciej będzie suszyć, warto żeby suszarka miała regulację temperatury i mocy nadmuchu i jonizację, zobacz sobie w ofercie Babyliss oni mają fajne urządzenia do stylizacji
    Cytuj
  • mietenkow 22 cze 2022, 11:14

    A ile chcesz na tą suszarkę przeznaczyć?
    Cytuj
  • blotka 24 cze 2022, 11:54
    Nie mam jakiegos okreslengo budzetu, w sumie bez znaczenia, raczej liczy sie dla mnie jakosc i trwalosc, zeby mi te pare lat posluzyla uśmiech mam bardzo dlugie i geste wlosy wiec musi miec moc, zeby mi tego nie suszyc dwie godziny wielki uśmiech
    Cytuj
  • mietenkow 27 cze 2022, 7:33
    Ja mam bardzo fajną suszarkę Bellissima , obecnie jest na Notino dostepna w fajnej promocji. Delikatnie i szybko suszy włosy uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: menopauza