Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Tusz do rzęs

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tusz do rzęs

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • 13 lut 2013, 15:14
    Hej.Chciałabym podyskutować o tuszach do rzęs. Macie jakieś swoje ulubione, których używacie?Ja bardzo polubiłam tusz Maybellina

    wydłużający w zielonym opakowaniu,a Wy czego używacie?

    Cytuj
  • hasanna 15 lut 2013, 11:22     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lut 2013, 11:22, w całości zmieniany 1 raz)
    ja jak dotąd nie znalazłam swojego idealnego tuszu, każdy w jakis sposób mnie zawodził, ostatnio miałam maskarę z Yves Rocher i bardzo się rozmazywała, przed wczoraj zamówiłam sobie ten tusz do rzęs GOSH i choć nigdy nie korzystałam z kosmetyków tej firmy to słyszałam jak dotąd same superlatywy, więc jak przetestuje i się potwierdzą to Wam napiszę przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 18 lut 2013, 13:54     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 13:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja najbardziej lubię taki tusz Maybelline. Bardzo fajnie pogrubia, a do tego jest niedrogi i trwały.
    Cytuj
  • Swojezdanie 18 lut 2013, 15:33     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 15:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Byłam kiedyś na krótkim kursie kosmetycznym i to, czy rzęsy są ładnie pomalowane zależy głównie od szczoteczki, a nie od samego tuszu przymrużenie oka Kupuję od tamtej pory te tańsze kosmetyki język
    Cytuj
  • jarzynka 21 lut 2013, 8:51
    ja lubię Volume Milion Lashes od L'Oreal przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 21 lut 2013, 11:55
    Swojezdanie Nie byłabym co do tego taka pewna. Jeżeli chodzi o nałożenie tuszu to rzeczywiście duże znaczenie ma szczoteczka, ale jeżeli mówimy o trwałości, o tym czy tusz będzie się rozmazywał czy kruszył to musimy brać pod uwagę więcej niż sam kształt szczoteczki.
    Cytuj
  • olanowik 29 kwi 2013, 8:20     (ostatnio zmieniony przez autora 6 maj 2013, 9:36, w całości zmieniany 1 raz)
    ja używa różnych tuszów do rzęs nie mam stałej marki ale za to do ciała używam olejku nawilżająco - ujędrniającego. Olejek efektywnie zwalcza wszelkie niedoskonałości skóry. Polecam markę L'Occitane.
    Cytuj
  • Zuzzanna 11 maj 2013, 16:10
    Swojezdanie napisał:Byłam kiedyś na krótkim kursie kosmetycznym i to, czy rzęsy są ładnie pomalowane zależy głównie od szczoteczki, a nie od samego tuszu przymrużenie oka Kupuję od tamtej pory te tańsze kosmetyki język
    a co polecisz?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum