Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zmarszczki precz - zaffiro

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmarszczki precz - zaffiro

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • faworytka30 28 lis 2010, 9:16
    Byłam na zabiegu ZAFFIRO - polega on na usuwaniu zmarszczek i ogólnym pojędrnieniu skóry poprzez podgrzanie włókien kolagenowych ( prostują się), efekt który uzyskałam od razu jest naprawdę super ale mam pytanko. Lekarz powiedział mi, że efektem widocznym za około miesiąc będzie zagęszczenie tych włókien co pogłębi jeszcze efekt, czy ktoś też robił ten zabieg jakiś czas temu? Czy rzeczywiście skóra wygląda po upływie czasu lepiej?
    Cytuj
  • peana 27 kwi 2011, 10:00
    Powiem Ci szczerze, że jeszcze tego zabiegu nie robiłam, ale poważnie się nim zainteresowałam, dlatego zasięgnęłam trochę informacji o nim w Klinice La Perla. Podobno ostateczny efekt odmłodzenia skóry uzyskuje się po 3-6 miesiącach po zabiegu. A właśnie chciałabym Cię zapytać, czy jesteś zadowolona z tego zabiegu. Teraz jest wiele sposób na niechirurgiczne usuwanie zmarszczek i zastanawiam się, czy Zafiro jest najodpowiedniejszym sposobem.
    Cytuj
  • hekate 17 lip 2011, 21:22
    Z tego co zauważyłam to teraz jest sporo przeróżnych zabiegów, które pomagają w pozbyciu się zmarszczek. Sama zastanawiam się czy nie zastosować botoksu na swoje zmarszczki. Oczywiście w przypadku takich zabiegów ważne jest, żeby trafić do dobrego specjalisty. Np. wiem, że gdybym się na to zdecydowała to na pewno zgłosiłabym się do IQ MediSPA, ponieważ wiem, że tam są najlepsi. Jednak lekki strach o jakieś komplikacje jest.
    Cytuj
  • Wurzel 23 wrz 2011, 19:02
    Polecam [url=http://zaffiro-zabieg.blogspot.com/]zaffiro[/url]. To świetny zabieg.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum