Favore.plForumPozostałe tematy

Baterie w łazience

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Baterie w łazience

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • mosiek34 18 sty 2013, 9:54
    Mam klasyczną łazienkę w kolorze kakaowym, jak myślicie będą pasować takie baterie do mojej łazienki?
    Cytuj
  • Kajakarz 19 sty 2013, 8:49
    Myślę , ze jak najbardziejuśmiech
    Jak się planuje urządzanie łazienki to wszystko musi do siebie na tip top pasować - w końcu to nie jest wnętrze, które sie przerabia co sezon wielki uśmiech
    Cytuj
  • losia 11 gru 2014, 23:26
    To prawda łazienkę trzeba zrobić raz a dobrze bo jej wnętrza co chwile nie zmieniamy, więc warto dopracować najdrobniejsze szczegóły przy urządzaniu jej. A skoro już jesteśmy przy łazienkach (tak wiem nie zaczyna się zdania od A ) mam pytanko macie może jakiś pomysł [url=http://] jak urządzić łazienkę z kabiną.[/url]
    Cytuj
  • lunatyczka 16 kwi 2015, 11:55     (ostatnio zmieniony przez autora 16 kwi 2015, 11:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja jestem w trakcie kompletowania wszystkich drobiazgów łazienkowych i nie jest łatwo. W sklepach byle co, a jak ładne to za drogie. zaczęłam szukać w internecie i znalazłam fajną stronkę i myślę, że w końcu kupię to co mi potrzebne. Wybór jest duży a drobiazgi śliczne uśmiech
    Cytuj
  • Rusztownik 16 kwi 2015, 13:01
    my kupowalismy nasze w leroy i nie bardzo jestesmy zadowoleni z ich jakosci
    Cytuj
  • Kamillo5 19 kwi 2015, 15:14
    Baterie to nie jest duży wydatek i zawsze można je wymienić.
    Cytuj
  • nina_ky 22 kwi 2015, 11:05
    Kamillo5 napisał:Baterie to nie jest duży wydatek i zawsze można je wymienić.
    Dokładnie przymrużenie oka. Zresztą w tym wypadku postawiałabym na klasykę.
    Cytuj
  • june45 29 wrz 2015, 17:52
    Kamillo5 napisał:Baterie to nie jest duży wydatek i zawsze można je wymienić.
    Chyba że chce się mieć lepsze na lata przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum