Favore.plForumPozostałe tematy

Co z Lotniskiem Warszawa Modlin.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co z Lotniskiem Warszawa Modlin.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • ogrodnik64 24 sty 2013, 11:12
    Jak na razie lotnisko jest zamknięte od 22 grudnia i trwają tam na zmianę pseudo naprawy i ekspertyzy. Linie lotnicze po raz kolejny odraczają starty i lądowania z Modlina. Już wiadomo od 16 stycznia jest ekspertyza mówiąca o źle wykonanych naprawach znalazłem takie info na stronie Lotnisko Modlin
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 27 sty 2013, 17:29
    no i ma być zamkniete aż do kwietnia.
    Pola potrafi? skrzywienie
    Cytuj
  • bromisz 7 lut 2013, 12:22
    Tak to jest jak się robi coś szybko i nie dokładnie. Mam nadzieję, że jak już otworzą te lotnisko to już będzie wszystko normalnie i płynnie działać.



    Cytuj
  • sonique321 8 lut 2013, 14:18
    Mój szwagier pracuje w transporcie lotniczym i dobrze ostatnio powiedział, że lepiej, żeby otworzyli go na nowo za rok, niż na szybko z załatanymi pasami startowymi to tu, to tam. W Polsce niestety mamy tendencje do odstawiania fuszerki:/
    Cytuj
  • hasanna 10 lut 2013, 13:07     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lut 2013, 13:07, w całości zmieniany 1 raz)
    ja to w ogóle nie rozumiem po co oddali to lotnisko do użytkowania skoro nie było na to w ogóle przygotowane skrzywienie wszyscy tak chwalą tę warszafkę, a tak w rzeczywistości to takie ubóstwo tam jest...3 miesiące jeden pas startowy naprawiają :/
    Cytuj
  • ryszard5a 19 lut 2013, 6:42
    problemy się wytyka jak chce się przejąć biznes ,a prezesi i tak krocie zarabiają chociaż bankrutują ,niema gospodarza myszy robią co chcą ,LOT,PKP, i ine spółki skarbu państwa .
    Cytuj
  • ryszard5a 19 lut 2013, 6:42
    problemy się wytyka jak chce się przejąć biznes ,a prezesi i tak krocie zarabiają chociaż bankrutują ,niema gospodarza myszy robią co chcą ,LOT,PKP, i ine spółki skarbu państwa .
    Cytuj
  • ryszard5a 19 lut 2013, 8:33
    odcinając KGHM bo ta spółka rządzi się swoimi prawami chociaż i tam nie szanują wysokich zarobków robiąc dodatkowe interesy na boku ,podliczając resztę spółek to minus niema zysków dla państwa ,tom szopkę utrzymuje się by mieć czym obdzielić stołki partii by złodzieje szli jak muchy do lepu .pytanie czy jest jakiś racjonalny rachunek co by to usprawiedliwiał może miejsca pracy ,ale one by były większości ,tworzy się multum spółek i pasożytuje ,przykład PKP,albo KGHM ,STOŁKÓW DYREKTORSKICH PRZYBYWA I KASY UBYWA.
    Cytuj
  • kifonda 28 mar 2015, 10:43
    Co do lotniska w Modlinie, to ja byłam lekko w szoku jak kupiłam bilety lotnicze z Modlina, a okazało się, że to wcale nie jest blisko centrum Warszawy. Na szczęście ten tekst mi uratował skórę http://www.planowaniewesela.pl/artykuly/jak-dobrze-zaplanowac-wylot-z-lotniska-w-modlinie Ale można się przyzwyczaić. przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum