Favore.plForumPozostałe tematy

Czego się wstydzimy , wiedzą dobrze Ci którzy to skrupulatnie wykorzystują , by nas skłócić .

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czego się wstydzimy , wiedzą dobrze Ci którzy to skrupulatnie wykorzystują , by nas skłócić .

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • ryszard5a 10 lis 2013, 10:05
    takim sztandarowym wstydem jest GOLIZNA ,nikt nie mówi jakie to za sobą ciągnie problemy ,ludzie są tym wstydem tak głęboko zarażeni że nawet w chwilach gdy trzeba im pomagać tz. nie domagają albo starość strasznie ciężko przeżywają te chwile kiedy trzeba przy nich posprzątać ,i tych co mogą to zrobić też jest garstka bo większość ma opory z tym związane .
    Cytuj
  • ryszard5a 10 lis 2013, 10:15
    jak można wstydzić się ciał ,puki co biznes odważni na tym robią wykorzystując fakt że to ogólnie zakazane ,a oni z nielicznych mają odwagę pokazać swoje ciało ,za bzdury i normalność kasują wielkie kwoty ,ale nie to jest problemem ja uważam że dobrom robotę robią by pokazać że ciało mamy takie same wszyscy niema czego się wstydzić .
    Cytuj
  • ryszard5a 10 lis 2013, 10:26
    postarajcie się zrozumieć staruszkę która żyje w tych przekonaniach wstydu ma rozum po 90ce dziecka ,każde prządki intymne przy niej to dla niej ciężkie przeżycia wstydu ,tak wcale być nie musi ,nawet wzdrygają się młodsi jak to syn będzie musiał oglądać mnie nago ,albo opory dziewczyn przed wizytą u ginekologa ,bzdura która bardzo boli , niczemu nie służy pozytywnemu taki wstyd ,skont to się bierze ,za opalanie w toples mandaty w ten sposób między innymi to budujemy .
    Cytuj
  • ryszard5a 10 lis 2013, 10:43
    wstyd zadaje ból więc poco z własnego ciała zrobiono wstyd ,może kiedyś było wskazane (rozpusta i tym podobne) ale tera żyjemy w innym świecie ,czas się opamiętać i przestać się znęcać na bezbronnych (chorzy ,starzy i my wszyscy kombinujemy z lustrami by zobaczyć to co jest trudne dla nas bo z tyłu oczu nie mamy) ,ciekaw jestem czy ci zatwardziali wstydliwi się tu pojawią bronić swych chorych przyzwyczajeń , co tyle bólu ludziom przynosi .Stres pogłębia nas w chorobie lub tworzy nowe .mamy być szczęśliwi z tego tytułu że druga osoba posprząta s pod nas jak sami nie możemy .ten bzdurny wstyd oddala nas od szczęśliwego życia jakie sobie życzymy przy każdej okazji.
    Cytuj
  • ryszard5a 10 lis 2013, 20:15
    ludzie boją się tego tematu ,odpowiadając (nie bo nie )drepczą w miejscu i święcie wieżą w swoje wychowanie ,nie zadają sobie żadnych pytań no bo to nie wypada jest nie taktem i tak brną aż sami staną przed faktem dokonanym by nie pachnieć negatywnie ktoś to musi posprzątać spod nas jak już sami nie możemy ,ale poco to ma być tak obcesowo a nie normalnie ,nie daje rady, ja pomagałem czy pomagałam teraz ty musisz pomóc by potem tobie pomogli ,trochę normalności a nie sztywności potrzeba i będzie dobrze ,mi to za jeło sporo czasu wiec spokojnie potrzeba i tobie na to czasu ,trudno tak od razu zmienić myślenie od lat inne to niczym ewolucja którą każdy z nas musi przejść (oczywiście jak się zemną zgadza ),w każdym razie nasze nastawienie wg mojego myślenia ułatwi nam kontakty bliskie w tych szczególnych czasach naszego życia ,bo nie da się powiedzieć ,mnie to nie będzie dotyczyć ,zapomnijmy o wstydzie ,pomagajmy potrzebującym ,bez ujmy i cieszmy się że nam pomagają (jak jesteśmy zdani na taką pomoc).
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Drabina
Następna: Zanęty - ryby