Favore.plForumPozostałe tematy

Czy ktoś jeszcz ema dość tej ZIMY?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy ktoś jeszcz ema dość tej ZIMY?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Tytuss 29 mar 2013, 11:37
    Mam dość
    gdybym wiedział Święta Wielkanocne spędzilibyśmy w ciepłych krajach ,ehhh

    wyobrażacie sobie lany poniedziałek w śniegu? Gzie sie chluśnie z wiadra tam lodowisko skrzywienie
    Cytuj
  • pistacja 3 kwi 2013, 13:07     (ostatnio zmieniony przez autora 3 kwi 2013, 13:07, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie musieliśmy sobie wyobrażać, widzieliśmy na własne oczy przymrużenie oka. Ja też mam już dosyć. CHCĘ WIOSNY!
    Cytuj
  • makgirt 4 kwi 2013, 13:11
    Ja tak samo. Marzę tylko o tym, kiedy będę mógł założyć wiosenną kurtkę, albo wcale nie zakładać kurtki uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 11 kwi 2013, 9:03     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2013, 9:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Jesteśmy chyba na dobrej drodze, bo słońce świeci mi w okno, a i temperatura coraz wyższa uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:37
    Nie mów hop!przymrużenie oka
    Cytuj
  • Swojezdanie 12 kwi 2013, 17:18     (ostatnio zmieniony przez autora 12 kwi 2013, 17:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Mam dość zimy, ale jak obserwuję, co się robi z pogodą, to jakoś nabieram optymizmu, wczoraj 10 stopni na plusie i trochę słonka, dziś poranek chłodny i deszczowy, ale teraz znów świeci słonko, a termometr wskazuje uwaga uwaga....15 stopni na plusie!! wielki uśmiech Chyba zaryzykuję i w niedzielę sadzę warzywka, bo już z tym czekam i czekam uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum