Favore.plForumPozostałe tematy

Czy stalowe mydło działa?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy stalowe mydło działa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • AAnka 17 paź 2010, 14:02
    Znalazłam ostatnio informację o stalowym mydle - służy do pochłaniania nieprzyjemnych zapachów z rąk. Czy ktoś z Was próbował? Kosztuje koło 60 zł, więc wolałabym mieć pewność, że działa przymrużenie oka
    Cytuj
  • alonzo 17 paź 2010, 17:51
    Co to za wynalazek stalowe mydło ?!
    Cytuj
  • anna49 17 paź 2010, 20:39
    Wynalazek świetny! Używam tego już od dłuższego czasu. Polecam wszystkim, którzy często gotują, kroją warzywa (zwłaszcza cebulę, czosnek), ryby. Mydło świetnie neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy. Nie wiem jak to działa, ale działa uśmiech
    Cytuj
  • anka212 17 paź 2010, 23:53
    Ja kiedyś też dostałam i czasami się przydaje. Zwłaszcza, jak mnie najdzie ochota na zupę cebulową przymrużenie oka
    Ale nie wiedziałam, że to takie drogie...
    Cytuj
  • baskab 18 paź 2010, 6:14
    60 zł wydaje się dużo, ale takie stalowe mydło wystarcza praktycznie na całe życie uśmiech
    Cytuj
  • backpacker 18 paź 2010, 8:32
    Ja ostatnio znalazłem za 15 zł, gdzieś w necie. Kupiłem, bo byłem strasznie ciekawy czy to nie jakaś ściema. Całkiem fajny wynalazek przymrużenie oka W końcu dałem mamie, sam tak dużo nie kroję śmierdzących rzeczy przymrużenie oka
    Cytuj
  • alonzo 18 paź 2010, 9:30
    Ale jak to wygląda? Jak mydło, czy to kostka ze stali po prostu jest?
    Cytuj
  • ambitna 18 paź 2010, 10:15
    Stalowe mydło wygląda tak:

    przymrużenie oka
    Cytuj
  • dorota7 25 paź 2010, 22:42     (ostatnio zmieniony przez autora 25 paź 2010, 22:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Mydło stalowe działa, ale można korzystać z mydła w płynie Palmolive- Neutralizator zapachu, takie zielone, jest skuteczne i tańsze.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum