Favore.plForumPozostałe tematy

Czy z deweloperem da się negocjować cenę mieszkania?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy z deweloperem da się negocjować cenę mieszkania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • bat-man 11 lis 2012, 20:45
    Pytanie dla mnie dość istotne, bo mam na oku fajne mieszkanko w warszawie, ale jest ciut za drogie jak na moje możliwości. Myślicie, że deweloper będzie skłonny do ustępstw?
    Cytuj
  • mallutka 11 lis 2012, 23:31
    Oczywiście, że się da. Większość, a może nawet wszyscy deweloperzy są skłonni do małych ustępstw, ale trzeba wiedzieć jak negocjowaćuśmiech Najlepiej zebrać 2-3 rodziny zainteresowane tą samą inwestycją u dewelopera i wtedy podjąć rozmowyuśmiech U mnie się to sprawdziło, bo właśnie kilka dni temu zakończyłam rozmowy z deweloperem z Warszawy i podpisałam umowę. Ale my też do pomocy mieliśmy zawodowego (mogę polecić jak jesteś z Warszawy przymrużenie oka ), więc też było łatwiej;0
    Cytuj
  • majesty15 9 sie 2013, 12:52     (ostatnio zmieniony przez autora 9 sie 2013, 12:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Zawsze możesz spróbować mój znajomy kupował mieszkanie od developera makdom w [url=http://] Krakowie, dokładnie nowe mieszkanie 3-pokojowe [/url] i stwierdził że łatwo się z nimi dogadał.
    Cytuj
  • jarek7 22 sie 2013, 20:47
    pewnie, że się da, ja sporo wynegocjowałem.Kupowałem w Warszawie od jw construction, zresztą oni często dają rabaty na swoje mieszkania,w arto się przejść na dni otwarte ale i wynegocjować można coś
    Cytuj
  • Anna_33 5 wrz 2013, 12:32
    bat-man napisał:Pytanie dla mnie dość istotne, bo mam na oku fajne mieszkanko w warszawie, ale jest ciut za drogie jak na moje możliwości. Myślicie, że deweloper będzie skłonny do ustępstw?
    Jasne, ze sie da - zalezy przeciec developerom takze na tym, aby sprzedac mieszkanie. Najlepiej to wychodzi, jak sa juz ostatnie mieszkania w danym bloku - wtedy sa wieksze ustepstwa w cenie. Jak szukalam mieszkania, to haslo [url=http://]kredyt kraków[/url] bylo chyba najczestszym haslem w mojej wyszukiwarce hihi
    Cytuj
  • jarek7 9 wrz 2013, 19:41     (ostatnio zmieniony przez autora 9 wrz 2013, 19:42, w całości zmieniany 1 raz)
    dokładnie, obydwu stronom zależy na mieszkaniu więc jeśli dwie strony są chętne to da się dogadać, tak jak pisałem warto też chodzić na dni otwarte bo często tam można dostać rabaty, na pewno łatwiej jest zbić ceny mieszkań na parterze
    Cytuj
  • salowa 18 wrz 2013, 19:26
    Da sie negocjowac, da sie. Rodzice tak wynegocjowali jakies 5 tysiakow na mieszkaniu. Niby malo, ale dalo sie za to juz cos zrobic w nowym mieszkankuuśmiech)) No i pytali sie o opcje- jak developer traktuje taka sprawe.
    Cytuj
  • Anna_33 23 wrz 2013, 9:39
    Jasne, ze sie da negocjowac z developerem. Najchetniej spuszczaja z ceny jak w bloku, ktory juz jest zbudowany, zostaly do sprzedania tylko 2-3 mieszkania. Opuszczaja wtedy dosc sporo - bowiem jak developer sprzeda caly blok - to juz kosztami jest obciazana wspolnota danego blokuprzebiegły Da sie, da sie, a po udanej negocjacji i zakupie - [url=http://]spłata pożyczki[/url] wzietej na kupno mieszkania - jest przyjemniejszajęzyk
    Cytuj
  • jarek7 28 paź 2013, 22:16
    spokojnie te 5-10% można utargować szczególnie w mieszkaniach ostatnich z danego bloku, można polować też na inne oferty wystarczy się tylko rozejrzeć po stronach deweloperów
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: stronka o psach