Favore.plForumPozostałe tematy

Dobry zarządca nieruchomości

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobry zarządca nieruchomości

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • mmaryla 30 paź 2014, 15:42
    Mamy zamiar zmienić zarządcę nieruchomości. Co możecie powiedzieć na temat tego zarządcy Progresline ?? Prężnie działają na terenie Łodzi, więc może ktoś coś się wypowie na ich temat. Wszelkie informacje będą bardzo pomocne.
    Cytuj
  • antek99 12 lis 2014, 14:19
    Nasza wspólnota korzysta z usług firmy Progresline. Generalnie jesteśmy zadowoleni. Administratorka jest kompetentna i zawsze można liczyć na szybkie załatwienie problemów.
    Cytuj
  • zylek 18 lis 2014, 15:27
    Nazwa firmy nic mi nie mówi, ale weźcie pod uwagę Status. nie wiem czy mają osiedla w Łodzi, ale na pewno w całej Polsce działaja. U nas po ich wejściu w końcu osiedle zaczęło normalnie działać. Pojawiły się place zabaw, faktycznie inwestowano, nie było problemów z dogadaniem się o cokolwiek, z formalnościami. Akurat u nas zmiana zarządcy dała wiele ku lepszemu.
    Cytuj
  • mscislaw 25 lis 2014, 13:38
    Ewentualnie proponuję wziąć jeszcze pod uwagę ofertę tej firmy:
    http://www.e-zarzadca.net/
    Od jakiegoś czasu we wspólnocie korzystamy z ich usług. Jest to drugi zarządca z jakim mamy do czynienia jednak w porównaniu wychodzi zdecydowanie na plus. Trzeba pochwalić dobry kontakt, sprawne zarządzanie. Koszta całej wspólnoty również zmalały.
    Cytuj
  • TresSolei 31 sty 2016, 19:32
    Z mojej wiedzy wynika, że w Łodzi najbardziej cenionym zarządcą i administratorem nieruchomości jest progresline.pl Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
    Cytuj
  • Kkochan 19 paź 2016, 8:59
    Polecam zapoznanie się z treścią blogową artykułów o deweloperach, zarządcach i firmach, które zajmują się spółdzielczością. Z nich można wyczytać wiele informacji dotyczących naszych praw, tego co i jak można zmienić, jakie ruchy wykonać, aby zarządzenie było zdecydowanie prostsze.
    Takie treści najlepiej jest porównywać i wybierać z nich najlepsze i najtrafniejsze informacje. Polecam głównie dla tych, którzy mają dylematy właśnie w tym temacie.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum