Favore.plForumPozostałe tematy

Dodatki, aby było przytulniej

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dodatki, aby było przytulniej

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Milczka 7 cze 2013, 14:57
    Cześć. Głównie chodzi mi o pokój dzienny/gościnny/salon. Jakie macie pomysły na to, żeby było w nim jak najprzytulniej. Mniej mi tu chodzi o meble, bardziej o inne akcenty, dodatki, czy coś podobnego. Tak, żeby bez większych dodatków ocieplić taki pokój, usunąć wrażenie chłodu i pustki. Da się to zrobić w jaśniejszym pomieszczeniu?
    Cytuj
  • pistacja 17 cze 2013, 11:22
    Przejdź się do sklepu z akcesoriami do domu. Na pewno coś Cię zainspiruje. Każde pomieszczenie da się przerobić tak, aby było przytulniejsze. Wystarczy kilka dobrze dobranych akcentów.
    Cytuj
  • olanowik 18 cze 2013, 13:34
    Jeśli potrzebujesz dodatków to polecam wygodny fotel biurowy firmy Metalica.
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 14:15
    Moim zdaniem szybko uzyskasz wrażenie przytulności w pokoju, jeżeli umieścisz w nim mnóstwo świeczek. Dobrym pomysłem są też wazoniki z wsypanymi do nich kamyczkami lub kwiatami.
    Cytuj
  • Berenika30 29 sty 2015, 11:19
    Bardzo często kupuję dodatki - poduszki, figurki, osłonki na doniczki, lampiony. Chyba nie jestem w stanie wymienić całego asortymentu tego sklepu, ale na pewno na uwagę zasługuje bardzo ciekawa kolorystyka i szybka realizacja zamówieńuśmiech
    Cytuj
  • losia 18 lut 2015, 19:30
    Wiesz w sieci jest dużo pomysłów wpisz sobie [url=http://] aranżacja wnętrz inspiracje[/url] i wyskoczy Ci wiele pomysłów. Ja lubię bardzo kwiatki więc na pewno one by się pojawiły w pokoju po za tym lubię także wszelkiego rodzaju świeczki.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Leasing Hyundai