Favore.plForumPozostałe tematy

Jak pozbyc się mrówek faraona?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pozbyc się mrówek faraona?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • agent007 14 paź 2010, 14:28
    Jak w temacie. Jak wyplenić to ustrojstwo? One potrafią być wszędzie i jest to bardzo nieprzyjemne...
    Cytuj
  • Eli2010 14 paź 2010, 16:51
    Raid ma dobry środek, taką płytke, którą ustawia sie w pomieszczeniu. Wypróbowane, nie tylko na mrówkiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Solniczka84 14 paź 2010, 20:04
    Ja używam zawsze preparatu Faratox. Szybko jest po mrówkach, ale co roku i tak wracająuśmiech
    Cytuj
  • Manolito 14 paź 2010, 23:04
    A ja mam "domowy" sposób: posypuje ścieżki mrówek proszkiem do pieczenia. Sypie max dwa razy i mrówek nie ma!
    Cytuj
  • Barbra67 14 paź 2010, 23:21
    Podobno wysmarowanie mrówczych dróżek olejkiem kamforowym je odstraszauśmiech
    Cytuj
  • pimpek 15 paź 2010, 7:20
    Znanym sposobem jest przynęta z gotowanego żółtka z boraksem. (w proporcjach 10:1) Żółtko to ich przysmak więc sie do niego na bank dobiorą i zatrują cale gniazdo.
    Cytuj
  • Barbra67 15 paź 2010, 8:11
    U mnie taki sposób odpada, na pewno prędzej by się do tego żółtka dobrał pies czy kotprzymrużenie oka
    Cytuj
  • scarlettt 21 mar 2013, 21:26
    Nie radzę walczyć z nimi domowymi sposobami lub tracić pieniądze na preparaty, które mają je zlikwidować. Straciłam na to tylko czas i pieniądze, a nawet nerwy. Mrówki pojawiały się wszędzie. Najgorsze było to, że wchodziły do jedzenia. Dopiero dzięki firmie Green Style zniknęły i mam nadzieję, że już nie wrócą.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum