Favore.plForumPozostałe tematy

Okap do kuchni

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okap do kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • smajla 26 sty 2020, 21:27
    Dziewczyny i chłopaki liczę na pomoc, poszukuję jakiegoś fajnego okapu do kuchni, zastanawia mnie electrolux hob2hood, widziałam że on ma opcję samodzielnego włączania się, co by bylo dla mnie super, bo ciągle o tym zapominam
    Cytuj
  • grzyb_h 1 lut 2020, 6:59
    Oj dla mnie okap to podstawa jeśli chodzi o sprzęt w kuchni. Postawiłbym go na równi ze zmywarką i oba te urządzenia kocham miłością bezwarunkową uśmiech Ciekawą opcją jest to połączenie Hob2Hood. Okap który działa w tle sprawdzi się pewnie w każdym domu. Orientujesz się na jakiej zasadzie to działa?
    Cytuj
  • Martyna29 1 lut 2020, 21:44
    Hob2Hood działa na takiej zasadzie, że kiedy płyta zaczyna pracować okap włącza się automatycznie uśmiech
    Cytuj
  • grzyb_h 1 mar 2020, 10:50
    Właśnie widziałem filmik na stronie Electroluxa że jak coś zaczyna się gotować to ustawiony okap na działanie automatycznie się włącza. A czy można nim sterować też manualnie ?
    Cytuj
  • Plutonka 24 maj 2020, 17:34
    Pewnie, że można, ale ta wygoda, że okap włącza się sam jeśli trzeba jest niezastąpiona.
    Cytuj
  • Zyjka 31 lip 2020, 20:50
    Okap to ważna rzecz jeszcze z taką fajną funkcją, Electrolux wiedział co robi.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 22 paź 2020, 18:20
    Też kupiłam okap i płytę od Electroluxa z funkcją Hob2Hood powiem wam, że to taka wygoda, sprzęt jest niezawodny.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 paź 2020, 7:15
    grzyb_h napisał:Właśnie widziałem filmik na stronie Electroluxa że jak coś zaczyna się gotować to ustawiony okap na działanie automatycznie się włącza. A czy można nim sterować też manualnie ?
    Jasne, że można. Hob2Hood to funkcja która ma pomóc odpowiednio załączyć okap ale oczywiście można nim też manualnie sterować. Tyle, że wtedy z poziomu płyty, co jest bardzo wygodne. No i nie zostawia się śladów palców na okapie uśmiech
    Cytuj
  • Emmaska 31 paź 2020, 18:37
    Faktycznie fajna jest ta opcja o której mówicie, a czy te okapy są głośne?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum