Favore.plForumPozostałe tematy

Parasole ogrodowe - z ogrzewaniem na jesienne wieczory

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Parasole ogrodowe - z ogrzewaniem na jesienne wieczory

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • 14 cze 2013, 10:51
    Zamontowałem sobie ostatnio parasole ogrodowe z ogrzewaniem na jesienne wieczory, nie mogłem się nie pochwalić wam o tym uśmiech
    Co sądzicie o takich parasolach?
    Tutaj kilka zdjęć i ogólnie i nich:
    Cytuj
  • emgielka 14 cze 2013, 20:17
    Wiesz, że nie wiedziałam, że coś takiego jest. Oferta bardzo interesująca. Jeśli do tego będziesz potrzebować mebli ogrodowych to polecam
    Cytuj
  • 17 cze 2013, 11:09
    Ja mam u siebie w parolu zastosowane coś takiego jak elektryczne promienniki to chyba polega na tym samym.
    Powiem wam, że świetna sprawa naprawdę uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 17 cze 2013, 11:16
    Nie wiedziałam nawet, że takie parasole istnieją, ale myślę, że to całkiem interesujący pomysł. Ciekawe jak sprawdzają się w praktyce.
    Cytuj
  • 28 cze 2013, 9:22     (ostatnio zmieniony przez autora 28 cze 2013, 9:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Prezentację takich parasoli możecie zobaczyć na parasole grzewcze - są tam filmiki z wykorzystaniem tych parasoli w rożnych miejscach
    Cytuj
  • anula4 5 sie 2014, 1:16
    Myślę, że to strata kasy, bo pewnie sporo kosztował taki parasol. Lepiej kupić zwykły. Parasol musi być przede wszystkim dobry, tani i trwały. Takie parasole są tutaj - Sklep Trampolinowo ma naprawdę duży wybór nie tylko parasoli, ale również mebli ogrodowych, dzięki czemu wszystko można zamówić w 1 miejscu. Zamówienie dociera wprost pod nasze drzwi, przez co nie musimy dźwigać ciężarów.
    Cytuj
  • anka889 13 paź 2014, 13:33     (ostatnio zmieniony przez autora 13 paź 2014, 13:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też pierwsze słyszę... ale może być ciekawy wielki uśmiech Ja tam postanowiłam zamówić sobie tradycyjny. znalazłam dość atrakcyjne cenowo parasole, dlatego też u nich zamówiłam. Jeszcze sobie go rozstawiłam, bo taka piękna pogoda ostatnio jest, że jeszcze zdążyłam go w tym roku wypróbować wielki uśmiech
    Cytuj
  • Tumarylla 23 lis 2014, 23:09
    anka889 napisał:Ja też pierwsze słyszę... ale może być ciekawy wielki uśmiech Ja tam postanowiłam zamówić sobie tradycyjny. znalazłam dość atrakcyjne cenowo parasole, dlatego też u nich zamówiłam. Jeszcze sobie go rozstawiłam, bo taka piękna pogoda ostatnio jest, że jeszcze zdążyłam go w tym roku wypróbować wielki uśmiech
    W życiu o takich nie słyszałam!!!! I to się sprawdza? A nawiew mają? Bo jak rozprowadzają ciepło?
    Sprawdziłam na Ogrodolandia.pl i nie mają tam takich, cudów...
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum