Favore.plForumPozostałe tematy

Pies na przyjęciu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pies na przyjęciu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • dogomanka 17 kwi 2011, 9:57
    Hej :-) odwiedzając moich znajomych świadoma jestem, tego że nie powinnam zabierać ze sobą psa. Jak jednak postępujecie w sytuacji gdy uroczystość odbywa się u was. Co robicie z psem podczas uroczystego przyjęcia lub zwykłej imprezy...
    Cytuj
  • Raf1975 17 kwi 2011, 13:31
    Jak się mieszka w domku, to można zawsze psa na ogródek wypuścić. A jak mieszkałem w bloku to pies też się bawił na imprezieuśmiech
    Cytuj
  • Cloudy 17 kwi 2011, 14:32
    Jak przychodzi do mnie wieksza ilość gości to pies ląduje w innym pokoju.
    Cytuj
  • latynowska8 17 kwi 2011, 16:42
    A u mnie pies sam się ewakuuje do innego pokoju i tam śpi, bo nie lubi zamieszania. Gorzej jak my chcemy wyjść... bo on nie cierpi zostawać sam i strasznie wyje wtedy. To jest naprawdę spory problem dla nas!
    Cytuj
  • Tomatofan 17 kwi 2011, 19:11
    Nasz pies czasem wyjeżdża do babci czyli do mojej mamyuśmiech Razem z dziećmi tam nocują, przy czym pies tak jak i dzieciaki bardzo lubi te wyjazdyuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 17 kwi 2011, 22:54
    U nas pies jest domownikiem jak wszyscy inni i nie widze powodu żeby go gdzieś zamykać. Jak ma dosyć zamieszania to idzie sobie do kuchni pod stół albo znajduje sobie inny zaciszny kąt, a tak chodzi gdzie chce...
    Cytuj
  • Bandito 18 kwi 2011, 6:44
    Mój pies imprezuje jak wszyscy, nawet piwo pijeuśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 18 kwi 2011, 7:52
    Osobiście nie cierpię jak mnie ktoś zaprasza na tzw domówke, gdzie goście w ekstra ciuchach i nastroju do zabawy muszą znosić natrętnego i śliniącego się np psa gospodarza. Sorry, ale jak się zaprasza gości do siebie to wypadaloby zadbać o ich komfort.
    Cytuj
  • r11 18 kwi 2011, 10:47
    Zgadzam się z tym. I dodam jeszcze od siebie, jak ktoś nie ma warunków to niech nie robi imprezy i tyle.
    Cytuj
  • fantazja00 9 cze 2011, 12:27
    U nas pies zawsze kładzie się w korytarzu, ale nie przeszkadza. Najczęściej śpi, chociaż mimo wszytko pozostaje czujny. Nie przeszkadza jednak gościom, ponieważ przyzwyczaili się już do jego obecności.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum