Favore.plForumPozostałe tematy

Praca w niemczech

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca w niemczech

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • zielonakaruzela 29 kwi 2014, 23:34
    zastanawiam sie ostatnio nad wyjazdem do niemiec, do pracy uśmiech czy ktos kiedys pracowal i cos poleca uśmiech czekam na propozycje i opinie uśmiech zalezy mi na konkretach i co tu ukrywac - liczbach przymrużenie oka
    Cytuj
  • zielonakaruzela 29 kwi 2014, 23:45
    chcialabym dodac ze interesuje mnie raczej praca taka w mieszkaniu, najlepiej jako opiekunka...nie chce pracowac na farmie przy zrywaniu truskawek przymrużenie oka wolalabym sie opiekowac dziecmi albo moze byc tez opieka nad osoba starsza...kto poleci jakies firmy??
    Cytuj
  • zielonakaruzela 30 kwi 2014, 0:13
    A i właśnie, słyszałam o pracy z firmą gowork, ktoś może z nimi pracował? Ja wiem, że organizują kursy i z tego ich raczej znałam…a tu proszę także zatrudniają przymrużenie oka jak ktoś coś wie to proszę o info wielki uśmiech
    Cytuj
  • 2 maj 2014, 11:09
    Będziecie zbierać bakłażany? wielki uśmiech
    Cytuj
  • nina_ky 5 maj 2014, 22:53
    Z tego co ostatnio słyszałam Polacy nie są zbyt chętnie widziani jako pracownicy w Niemczech, aczkolwiek mogło się coś w tym zakresie zmienić, ponieważ nie śledzę tego aż tak na bieżąco.
    Cytuj
  • mscislaw 6 maj 2014, 13:11
    Obecnie dość duże wzięcie ma [url=http://]opieka nad osobami starszymi[/url] - praca nie wymaga dobrej zdolności języka niemieckiego i umożliwia zarobienie bardzo dużych pieniędzy tak więc moim zdaniem warto jest się jej podjąć przymrużenie oka Na stronie z linku znajduje się dobry artykuł o tym jak takiej pracy szukać.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • lenaqq 13 maj 2014, 12:00
    Przejrzyj może tutaj oferty [url=http://]freelancer zlecenia z zagranicy[/url] może któraś wpadnie ci w oko .Z tego co słyszałam wiele osób znalazło tam pewną prace i nie wpakowało się w żadne bagno ,więc warto zajrzeć i poszperać .
    Cytuj
  • Sylwiaopieka 14 maj 2014, 16:31
    zielonakaruzela napisał:A i właśnie, słyszałam o pracy z firmą gowork, ktoś może z nimi pracował? Ja wiem, że organizują kursy i z tego ich raczej znałam…a tu proszę także zatrudniają przymrużenie oka jak ktoś coś wie to proszę o info wielki uśmiech
    Wyjeżdżam z GoWork już od roku i nie mogę nic powiedzieć złego stawki mają przyzwoite, ale transport opłacony i zorganizowany, ubezpieczenie, ciągły kontakt z pracownikiem który organizuje wyjazd a przede wszystkim pieniądze są na czas na koncie. Ogólnie mogę powiedzieć że polecam uśmiech
    Cytuj
  • gamblers 24 maj 2014, 20:20
    Jesli szukasz pracy w niemczech zobacz sobie na [url=http://www.praca.owi.pl/za-granica/w-europie/w-niemczech]oferty z niemiec [/url] jest sporo ofert pracy
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 13:19
    Hmm, przyjaciel mojego chłopaka co roku wyjeżdża na zbiory, więc mogę się go trochę podpytać o szczegóły pracy.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Portale randkowe
Następna: praca za granica