Favore.plForumPozostałe tematy

Ręczniki do łazienki.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ręczniki do łazienki.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • klikor 20 mar 2013, 12:10
    Ręczniki do łazienki... czy ktoś również tak jak moja żona przywiązuje do tego wagę jakiego koloru mają być aby pasowały do reszty wystroju, czyli ładnie się komponowały na tle płytek obok fioletowych mebli?
    Cytuj
  • aniechto 20 mar 2013, 13:29
    U mnie ręczniki pochowane są przeważnie po szafkach, jeden koło umywalki wisi zawsze i tyle a tak to moim zdaniem meble łazienkowe to dobra dekoracja w kolorze fioletowym, dość odważnie no i inne dodatki do łazienki,a ręczniki to nam mają służyć nie ozdabiać według mnie oczywiście.
    Cytuj
  • pistacja 26 mar 2013, 10:59     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2013, 10:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Ładny komplet ręczników może całkiem fajnie podkręcić wnętrze łazienki i jest również niezłą dekoracją. Ja mam łazienkę w czerni i bieli z fioletowymi dodatkami i postawiłam na ręczniki w tym właśnie kolorze. Prezentuje się to naprawdę bardzo ciekawie.
    Cytuj
  • MartynKa79 15 kwi 2013, 0:19
    Ręczniki mają wyglądać i pachnieć, bo są wizytówką łazienki. Nie wiem, jak Wy.. ale ja przywiązuję ogromną wagę do tego, żeby były pachnące i miłe w dotyku. W czym płukacie, aby ten zapach był ładny i trwały? Ja bardzo lubię E ostatnio.
    Cytuj
  • umelieli 29 kwi 2013, 15:14
    W wystroju każdego wnętrza ważne są dodatki, dlatego proponuję [url=http://]dodatki łazienkowe[/url] ze stali chromowanej lub nierdzewnej
    Cytuj
  • basker 7 cze 2013, 13:38
    Uważam, że dobierając odpowiednie dodatki i akcesoria łazienkowe można wydobyć szyk i elegancję w łazience. Warto więc pomyśleć o powieszeniu eleganckiego lustra, postawienie fikuśnego wieszaka na ręczniki z pięknymi ręcznikami pasującymi do ogólnej kolorystyki, zamontowanie nowoczesnego oświetlenia czy nawet ustawieniu dekoracyjnych świec w różnych miejscach.
    Cytuj
  • fawor 12 lip 2013, 1:03
    Ja tam nie mam takich problemów. Ręcznik ma być czysty przede wszystkim.
    Cytuj
  • Kasandra2013 26 wrz 2013, 15:15
    Warto poświecić trochę pieniędzy i kupić dobry ręcznik.
    Dlaczego?
    Bo co nam z ręcznika, który nie pochlania wody po wytarciu się takim ręcznikiem dalej jesteśmy w wodzie.
    Na rynku istnieje wiele sklepów sprzedających [url=http://]dobrej jakości ręczniki[/url].

    Warto wybrać także ręcznik, który współgra z kolorami w łazience.
    Cytuj
  • kifonda 4 lut 2015, 14:10
    Zerknij sobie na sklep www.mowiszimasz.com.pl Świetne ręczniki, kupiłam na święta całej rodzinie właśnie tekstylia z tej strony i wszyscy się bardzo cieszyli. Cieszę się, że mogłam za grosze sprawić przyjemność bliskim.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: kominek