Favore.plForumPozostałe tematy

Reklama firmy na taśmie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy na taśmie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • IKZE 4 paź 2013, 0:58
    Hej! Chciałbym się Was zapytać, jak odbieracie reklamę, na co zwracacie uwagę.. Chodzi o to, że prowadzę działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży wysyłkowej przede wszystkich butów. Produkty sprzedaje przede wszystkim na allegro.. Jednak takich firm jak moja jest coraz więcej, dlatego chciałbym się czymś wyróżnić..nie stać mnie niestety na jakiś silny marketing, dlatego staram się zawsze w najdrobniejszych elementach zaznaczać swoją markę,tak żeby była ona kojarzona przez jak największą liczbę ludzi.. Ostatnio przypadkowo natrafiłem na tego typu taśmę samoprzylepną z nadrukiem i zastanawiam się, czy dobtym pomysłem byłoby umieszczenie swojego loga na takiej taśmie i załączanie takiej taśmy razem z butami? Kieruję się tym, że taśma taka zostanie prędzej czy później zużyta, wiec siłą rzeczy będzie ją trzeba gdzieś rozkleić, a to będzie już reklama mojej firmy w czystej postaci.. kosztami musiałbym obciążyć kupującego poprzez podwyższenie ceny towaru, dlatego zastanawiam się czy warto...
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 14:36
    Jeżeli masz podwyższać cenę butów, dlatego że dodajesz pozornie "darmową" taśmę do nich, to lepiej sobie daruj.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: Coś na kaszel