Favore.plForumPozostałe tematy

Smart kid belt

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Smart kid belt

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • kingajur86_gmail_com 18 lip 2019, 13:54
    Nie wiem czemu ludzie krytykuja te pasy https://smartkidbelt.com/pl/ bo według mnie super sprawa. Mogę je zabrać w podręcznej torbie i mieć w każdej chwili i miejscu za niewielkie pieniądze. Polecam się zapoznać z ich ofertą.
    Cytuj
  • anastazja4390 26 lip 2019, 13:28
    Dla starszych dzieci to rozwiązanie jest ok, sama korzystam z adaptera i cenię go za wygodę. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to wiadomo, że to nie jest ten sam poziom bezpieczeństwa co w foteliku, ale mówimy o starszakach a nie malych dzieciątkach. Warto mieć adapter na wszelki wypadek, nawet.
    Cytuj
  • posejko 28 wrz 2019, 20:11
    Nie znałem wcześniej tego pasa, zobaczyłem na stacji paliw, poczytałem w sieci, zobaczyłem na internecie nawet filmy o nim. Robi wrażenie, kupiliśmy więc Smart Kid Belt więc dla naszego 7 letniego synka. Zadowolony jestem, bo sam rzeczywiście okazał się strzałem w dziesiątkę
    Cytuj
  • patrysiak 1 lut 2020, 13:15
    A no ludzie krytykują bo nie znają i boją się nowosci. Zobaczcie ten artykuł https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ ostatnio przeprowadzano testy dynamiczne kilku fotelików i pasa Smart Kid Belt właśnie. Pas ma bardzo dobre wyniki, jedne z najlepszych czyli jednak potwierdza się kolejny raz, że jest bezpieczny
    Cytuj
  • Inga15 17 lut 2020, 14:44
    Polecam serdecznie pasy SMART KID BELT są bezpieczne w trakcie jazy. bardzo przyjazne dzieciom. Jestem bardzo zadowolona z użytkowania.
    Cytuj
  • Georginia 1 sty 2022, 19:28
    SKB fajne bezpieczne pasy dla dzieci mami polecam
    Cytuj
  • wiszka 30 sty 2022, 23:23
    Według mnie bardzo dobre urządzenie, ami dosyć długo już używamy smart Kid Belt, uwazamy za bezpieczny i mega wygodny
    Cytuj
  • Marika11 15 lut 2022, 21:07
    Rozwiązanie jakim jest Smart Kid Belt u nas świetnie spełnia swe funkcje zwłaszcza podczas wojaży wakacyjnych gdzie wypożyczamy auto lub podczas roku szkolnego gdzie trzeba odebrać dziecko wcześniej ze szkoły. Wówczas ze szkoły odbierają je dziadkowie u których SKB leży w schowku właśnie na takie nieprzewidywane sytuacje.
    Cytuj
  • pauza28 17 lut 2022, 9:44
    Pasy Smart Kid Belt kupiłam przed feriami na wyjazd dla trójki dzieci rewelacyjnie się sprawdziły dzieciaki miały dużo miejsca na tylnej kanapie a że mamy małe auto to dla nas idealne rozwiązanie
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum