Favore.plForumPozostałe tematy

Smart kid belt

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Smart kid belt

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
 • kingajur86_gmail_com 18 lip 2019, 13:54
  Nie wiem czemu ludzie krytykuja te pasy https://smartkidbelt.com/pl/ bo według mnie super sprawa. Mogę je zabrać w podręcznej torbie i mieć w każdej chwili i miejscu za niewielkie pieniądze. Polecam się zapoznać z ich ofertą.
  Cytuj
 • anastazja4390 26 lip 2019, 13:28
  Dla starszych dzieci to rozwiązanie jest ok, sama korzystam z adaptera i cenię go za wygodę. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to wiadomo, że to nie jest ten sam poziom bezpieczeństwa co w foteliku, ale mówimy o starszakach a nie malych dzieciątkach. Warto mieć adapter na wszelki wypadek, nawet.
  Cytuj
 • posejko 28 wrz 2019, 20:11
  Nie znałem wcześniej tego pasa, zobaczyłem na stacji paliw, poczytałem w sieci, zobaczyłem na internecie nawet filmy o nim. Robi wrażenie, kupiliśmy więc Smart Kid Belt więc dla naszego 7 letniego synka. Zadowolony jestem, bo sam rzeczywiście okazał się strzałem w dziesiątkę
  Cytuj
 • patrysiak 1 lut 2020, 13:15
  A no ludzie krytykują bo nie znają i boją się nowosci. Zobaczcie ten artykuł https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ ostatnio przeprowadzano testy dynamiczne kilku fotelików i pasa Smart Kid Belt właśnie. Pas ma bardzo dobre wyniki, jedne z najlepszych czyli jednak potwierdza się kolejny raz, że jest bezpieczny
  Cytuj
 • Inga15 17 lut 2020, 14:44
  Polecam serdecznie pasy SMART KID BELT są bezpieczne w trakcie jazy. bardzo przyjazne dzieciom. Jestem bardzo zadowolona z użytkowania.
  Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum