Favore.plForumPozostałe tematy

Spacerówka dla roczniaka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Spacerówka dla roczniaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • malamiii 5 cze 2019, 21:20
    Hej jaką spacerówkę dla roczniaka polecacie? Obecnie mam wózek 2in1 jeednak jest masywny i ciężki chciałabym zamienić go na coś lżejszego. W oko wpadł mi ten model wózka https://lionelo.com/shop/julie/ co o nim sądzicie?
    Cytuj
  • kubakos 6 cze 2019, 8:36
    te produkty od Lionelo są bardzo dobre także polecam. U nas też jest kilka rzeczy tej marki i razem z żoną sobie chwalimy. Widać że są produkowane z myślą o rodzicach jak i o dzieciach.
    Cytuj
  • malamiii 6 cze 2019, 8:40
    kubakos napisał:te produkty od Lionelo są bardzo dobre także polecam. U nas też jest kilka rzeczy tej marki i razem z żoną sobie chwalimy. Widać że są produkowane z myślą o rodzicach jak i o dzieciach.
    Dzięki za odpowiedź. Właśnie też dużo mam znajomych polecało mi wózek Julie od Lionelo. Zależy mi aby wózek byłe przedewszystkim lekki i wygodny a ten ma wszystko na czym mi zależy. Cena również jest ok
    Cytuj
  • Marcinbee 6 cze 2019, 8:43
    U nas również jest spacerówka Julie Lionelo. Wcześniej mieliśmy inny model i teraz dopiero widzę różnicę. Spacerówka od Lionelo jest zdecydowanie lepsza i wygodniejsza dla nas jak i dla maluszka.
    Cytuj
  • filka 6 sie 2019, 13:57
    Spokojnie możesz kupić teraz x-go, x-lander teraz sprzedaje online swoje wózki i jest możliwość zamówienia na próbę takiego wózka za darmo. Przymierzysz się,zobaczysz na spokojnie czy Ci pasuje. Fajne jest w nim to że jest lekki i rozkłada się do leżenia, jak maluch śpi na spacerkach to będzie mu bardzo wygodnie
    Cytuj
  • zuziagola 18 gru 2022, 19:03
    Na pewno Euro-Cart Volt Pro się sprawdzi. To spacerówka, która nadaje się nawet do niemowląt i z powodzeniem zostanie z Wami tak długo, jak długo będzie to niezbędne.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum